прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Асоціація сонячної енергетики України та НДСЛ «Охматдит» підписали меморандум про співпрацю

Асоціація сонячної енергетики України та НДСЛ «Охматдит» підписали меморандум про співпрацю

  • 17.11.2022 15:27

Національна дитяча спеціалізована лікарня МОЗ «Охмадит» отримає новітню автономну електростанцію.

Голова правління Асоціації сонячної енергетики України Владислав Соколовський, та генеральний директор НДСЛ «Охматдит» Володимир Жовнір, підписали меморандум про співпрацю в рамках розробки пілотного юридично-технічного проекту зі встановлення дахової автономної сонячної електростанції з акумуляторами.

Лікарі «Охматдиту» навіть, під час постійних відключень електропостачання, продовжують оперувати дітей. Тож встановлення автономної СЕС є нагальною потребою для забезпечення безперебійного енергопостачання лікарні.

Сонячна енергія дозволить гарантувати роботу критичних відділень лікарні:

  • реанімаційного,
  • хірургічного
  • інтенсивної терапії.

«Асоціація сонячної енергетики України на своєму енергетичному фронті прагне захистити всіма доступними ресурсами найбільш вразливі об’єкти соціальної інфраструктури. Асоціація – найбільше профільне об’єднання сонячної індустрії в Україні, а  інженери компаній-учасників мають досвід і фах для реалізації проектів будь-якої складності. Останні події підкреслюють наскільки терміновий цей проект. Ми впевнені, що енергія сонця може врятувати найвищу цінність — життя!» — підкреслив Владислав Соколовський.

Основні виклики енергетичної галузі, відновлення та забезпечення енергетичної безпеки, ролі в цьому процесі ВДЕ та практику вирішення енергетичних спорів обговорюватимуть на VII BUSINESS & LEGAL ENERGY FORUM, який відбудеться 30 листопада 2022 року.

Асоціацію сонячної енергетики України на форумі представлятимуть голова правління Асоціації, керуючий партнер АО «Соколовський і Партнери» Владислав Соколовський та директор АСЕУ Артем Семенишин.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA