прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Асоціація адвокатів України звернулася до міжнародних компаній щодо необхідності припинення економічної діяльності на території рф

Асоціація адвокатів України звернулася до міжнародних компаній щодо необхідності припинення економічної діяльності на території рф

  • 29.03.2022 10:34

Асоціація адвокатів України звернулася до міжнародних компаній та міжнародної бізнесспільноти щодо необхідності припинення економічної діяльності на території рф.

Як зазначаєтья у заяві:

«Від імені мільйонів Українців ми, Асоціація Адвокатів України, яка об’єднує тисячі українських адвокатів, безмежно вдячні усім тим іноземним компаніям, які попри економічні втрати та невизначеність, повністю вийшли з російського ринку та припинили взаємодію з російськими партнерами, чи принаймні обмежили свою присутність там».

Разом з тим, в ААУ глибоко засмучені та розчаровані тим фактом, що деякі поважні глобальні компанії продовжують свій “business as usual” на крові та смертях українців.

«Хоча чорний список військових колаборантів путіна щодня зменшується, він досі налічує багато відомих світових гравців — компанії Leroy Merlin, Metro, Auchan, Spar, Pirelli, Bridgestone Tires, Accor, Intercontinental, OTIS Worldwide, Honeywell, Mohawk Industries, Arconic, Oriflame, Kimberly-Clark, Koti, Ecco, Salvatore Ferragamo, Philip Morris, Papa John’s, Kellogg, Bayer, Raiffeisen, OTP Bank, City Group, Societe Geneale, UniCredit, Intensa Sanpaolo та інші».

ААУ стверджує, що така практика є ганебною, згубною та недалекоглядною. А тому має бути негайно припинена.

Міжнародний бізнес має покинути російський ринок як з моральних, так із правових (прагматичних) міркувань. Ведення економічної діяльності в рф – це:

  • фінансування держави-агресора та держави-терориста;
  • фінансування смертей та вбивств невинних дітей та цивільного населення; завдання своєму бізнесу непоправних репутаційних втрат;
  • юридичні розслідування та можливі репарації за колаборацію з військовими злочинцями.

«Саме тому ми, Асоціація адвокатів України, рішуче закликаємо усі іноземні компанії, які здійснюють свій бізнес на території рф:

  • бути вірними принципам верховенства права,
  • припинити співучасть у військових злочинах проти незалежної України та колаборацію з військовими злочинцями, у зв’язку з чим
  • негайно вийти з ринку рф та (або) припинити будь-яку бізнесдіяльність на території рф чи з суб’єктами рф,
  • припинити будь-які форми фінансування рф та інвестицій на території рф,
  • припинити будь-яку іншу економічну співпрацю з рф» —

йдеться у заяві.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA