Генеральный партнер 2019 года

Издательство ЮРИДИЧЕСКАЯ ПРАКТИКА

Асоціація правників України презентувала звіт про рекордні досягнення за 2019 рік

  • 13.01.2020 11:13

Асоціація правників України запропонувала ознайомитися зі звітом про роботу організації протягом останніх 12 місяців та основними показниками її діяльності.

Відеозвіт, виконаний у лаконічній моушн-графіці, демонструє досягнення напряму GR, кількісні показники членства, роботи відділень та комітетів, ключову статистику діяльності Ліги студентів АПУ, а також досягнення Асоціації у сфері медіа та комунікацій.

Рік, що минув, став справді рекордним за всіма напрямами діяльності Асоціації. Зокрема, було висловлено 9 публічних позицій, з яких майже половина торкалися питань законодавчого процесу. Значну увагу організація приділила обговоренню питань реформування законодавства з представниками влади, міжнародних організацій і правничою спільнотою. А у рамках ініціативи «Правовий порядок денний держави» отримано понад 120 пропозицій щодо удосконалення законодавства.

АПУ застерігали парламент від ризиків законопроєкту № 1008, закликали відмовитися від скасування виключного права адвокатів на представництво у судах, надали комплексні пропозиції щодо права на захист і реформування кримінального процесуального законодавства, а також неодноразово закликали до обговорення законопроєктів у правовій сфері з зацікавленими сторонами та правничою спільнотою.

Продуктивною була і діяльність комітетів з експертизи проєктів законів та надання пропозицій щодо їх удосконалення: у 2019 році було надіслано 43 звернення комітетів.

Успішною також стала робота регіональних відділень АПУ: свою діяльність відновили 7 регіонів, тож нині активно діють 22 відділення. До їх роботи залучено 9 партнерів, а також проведено у загальній кількості 209 заходів, з яких – 11 регіональних форумів. Окрім того, шляхом запровадження політики фінансової децентралізації Асоціація суттєво посилила міжрегіональну правничу синергію: від Донецька до Ужгорода.

В АПУ закликають долучатися до діяльності та переконують: 2020 рік обіцяє бути ще більш багатим на здобутки.

 

Поделиться

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.
Slider

Какое из инициированных изменений Конституции Украины для вас самое важное?

Просмотреть результаты

Загрузка ... Загрузка ...

PRAVO.UA

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: