Генеральный партнер 2020 года

Издательство ЮРИДИЧЕСКАЯ ПРАКТИКА
Главная » Пресс-релизы » Асоціація правників України презентувала звіт про рекордні досягнення за 2019 рік

Асоціація правників України презентувала звіт про рекордні досягнення за 2019 рік

  • 13.01.2020 11:13

Асоціація правників України запропонувала ознайомитися зі звітом про роботу організації протягом останніх 12 місяців та основними показниками її діяльності.

Відеозвіт, виконаний у лаконічній моушн-графіці, демонструє досягнення напряму GR, кількісні показники членства, роботи відділень та комітетів, ключову статистику діяльності Ліги студентів АПУ, а також досягнення Асоціації у сфері медіа та комунікацій.

Рік, що минув, став справді рекордним за всіма напрямами діяльності Асоціації. Зокрема, було висловлено 9 публічних позицій, з яких майже половина торкалися питань законодавчого процесу. Значну увагу організація приділила обговоренню питань реформування законодавства з представниками влади, міжнародних організацій і правничою спільнотою. А у рамках ініціативи «Правовий порядок денний держави» отримано понад 120 пропозицій щодо удосконалення законодавства.

АПУ застерігали парламент від ризиків законопроєкту № 1008, закликали відмовитися від скасування виключного права адвокатів на представництво у судах, надали комплексні пропозиції щодо права на захист і реформування кримінального процесуального законодавства, а також неодноразово закликали до обговорення законопроєктів у правовій сфері з зацікавленими сторонами та правничою спільнотою.

Продуктивною була і діяльність комітетів з експертизи проєктів законів та надання пропозицій щодо їх удосконалення: у 2019 році було надіслано 43 звернення комітетів.

Успішною також стала робота регіональних відділень АПУ: свою діяльність відновили 7 регіонів, тож нині активно діють 22 відділення. До їх роботи залучено 9 партнерів, а також проведено у загальній кількості 209 заходів, з яких – 11 регіональних форумів. Окрім того, шляхом запровадження політики фінансової децентралізації Асоціація суттєво посилила міжрегіональну правничу синергію: від Донецька до Ужгорода.

В АПУ закликають долучатися до діяльності та переконують: 2020 рік обіцяє бути ще більш багатим на здобутки.

 

Поделиться

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Подписывайтесь на «Юридическую практику» в Facebook, Telegram, Linkedin и YouTube.

0 Comments
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Slider

Какой реестр вы используете в своей работе чаще всего?

Просмотреть результаты

Загрузка ... Загрузка ...

PRAVO.UA

0
Оставить комментарийx
()
x

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: