Генеральный партнер 2021 года

Издательство ЮРИДИЧЕСКАЯ ПРАКТИКА
Главная » Судовий вісник № 11 (175) » Заміна у складі колегії суддів, що розглядає справу по суті, не може бути підставою для скасування або зміни вже прийнятих судом рішень у провадженні

Заміна у складі колегії суддів, що розглядає справу по суті, не може бути підставою для скасування або зміни вже прийнятих судом рішень у провадженні

Рішення судді-доповідача, прийняте в межах його компетенції, яким відкрите апеляційне провадження, тягне за собою обов’язок суду розглянути справу по суті, і таке рішення не може бути скасоване або змінене іншим суддею без належної правової процедури

В

ерховний Суд колегією суддів Першої судової палати Касаційного кримінального суду (Суд) 20 жовтня 2020 року розглянув у судовому засіданні касаційну скаргу з доповненнями захисника Т. на ухвали Київського апеляційного суду від 12 лютого 2020 року — про залишення його апеляційної скарги на вирок Святошинського районного суду м. Києва від 11 липня 2019 року щодо гр­ки Н. без руху, від 20 лютого 2020 року — про повернення цієї апеляційної скарги та від 10 березня 2020 року — про повернення цієї апеляційної скарги.

 

Обставини справи

 1. Вироком Святошинського районного суду м. Києва від 11 липня 2019 року після заочного розгляду гр­ку Н. визнано винуватою у вчиненні злочину, передбаченого частиною 1 статті 111 Кримінального кодексу (КК) України, і засуджено до покарання у виді позбавлення волі на строк 12 років.
 2. За апеляційною скаргою захисника засудженої суддя­доповідач Зіміна В.Б. ухвалою від 9 вересня 2019 року відкрила апеляційне провадження. У справі було розпочато апеляційний розгляд, який неодноразово відкладався.
 3. 6 лютого 2020 року у зв’язку з виходом судді Зіміної В.Б. у відставку замість неї до складу колегії включено суддю Кияшка О.А.
 4. 12 лютого 2020 року суддя Кияшко О.А. своєю ухвалою залишив скаргу захисника без руху, надавши можливість усунути недоліки скарги протягом п’яти днів з дня отримання ухвали.
 5. Після отримання 15 лютого 2020 року цієї ухвали захисник 20 лютого 2020 року подав виправлену апеляційну скаргу.
 6. З матеріалів справи вбачається, що виправлена скарга була доставлена до суду 21 лютого і зареєстрована судом 24 лютого 2020 року.
 7. 20 лютого 2020 року суддя Кияшко О.А. ухвалив рішення про повернення апеляційної скарги чер...

  ДОСТУП К ЭТОМУ МАТЕРИАЛУ ПЛАТНЫЙ

  Уважаемый читатель!

  Доступ к свежим аналитическим материалам сайта PRAVO.UA осуществляется только на условиях платной подписки (регистрации).

  Если Вы впервые посетили наш сайт и желаете стать нашим подписчиком, ознакомьтесь, пожалуйста, с условиями подписки, перейдя по этой ссылке.

  Если же Вы хотите оформить подписку на печатную и/или онлайн-версию газеты «Юридическая практика» - перейдите по ссылке.

  Для оформления подписки на другие издания ЧАО «Юридическая практика» перейдите сюда.

  Поделиться

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Подписывайтесь на «Юридическую практику» в Facebook, Telegram, Linkedin и YouTube.

0 комментариев
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Slider

Другие новости

PRAVO.UA

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: