Відбувся День кар’єри в Legal High School — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Український адвокат № 4-5 (176-177) » Відбувся День кар’єри в Legal High School

Відбувся День кар’єри в Legal High School

Рубрика Новини

13 травня 2021 року випуск­ники юридичних вишів спробували знайти своє «місце під юридичним сонцем», відвідавши День кар’єри, який традиційно двічі на рік проводить освітня платформа Legal High School. Окрім стендів із пропозиціями від найкращих роботодавців на юридичному ринку, учасники заходу могли послухати цікаві лекції про навички та вміння, які допомагають юристам знайти кращу роботу або швидше просунутися кар’єрними сходинками.

Зокрема, Вікторія Єсауленко, директорка з маркетингу Asters, розповідала про те, яким чином поєднувати soft skills та професіоналізм або як юристу досягти нових вершин. За її словами, soft skills — це непрофесійні навички, які допомагають у просуванні та кар’єрному зростанні, проте важливо поставити перед собою чітку мету, бо інакше не буде результату.

Чому благополуччя співробітника важливе, розповіла Альона Темпер, виконавча директорка GOLAW. У всьому світі основою ефективності особистості було визнано базове благополуччя, або well­being. Це поняття доволі широке і включає в себе фізичне здоров’я та задоволеність, психологічний комфорт, фінансове благополуччя, активну соціальну взаємодію.

Керуючий партнер ЮК «Пронін та Партнери» Євген Пронін розповів про те, як юристу будувати персональний бренд у соціальних мережах. Найбільш дієвою з-поміж них спікер вважає Telegram: «Це найкращий спосіб продажу з точки зору діджиталізації юридичних послуг. Тому що такого набору сервісів, як у Telegram, немає в жодній соціальній мережі».

Упевненість у собі — запорука вдалої співбесіди, запевнила HR­директорка TCM Group Ukraine Альона Дураєва під час спільної лекції з молодшим радником компанії Денисом Бортником. Фахівці розповіли детально про підготовку до співбесіди та дали низку корисних порад з підготовки до першої зустрічі та фінальної бесіди з потенційним роботодавцем.

Тетяна Вороченко, HR­директорка Юридичної групи LCF, розповіла, як працювати та зростати компанії, що входить до топ-10 юридичних фірм України.

Завершив захід LHS Discussions Hub «Юридичних професій багато, а ти один: як обрати сферу професійної діяльності». Відповідаючи на запитання Євгенії Руженцевої, СЕО Legal High School, представники різних юридичних професій — адвокат, нотаріус, прокурор, суддя, юрисконсульт та державний службовець — розповіли про переваги та недоліки кожної із сфер, у якій застосовуються юридичні знання.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

Інші новини

PRAVO.UA