прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА

У колі друзів

Рубрика Репортаж
Традиційна зустріч ЮП & PR: звірили готовність юрринку до осіннього бізнес-сезону

Черговий бізнес­сезон «Юридична практика» традиційно розпочинає неформальною зустріччю з маркетологами та піарниками юридичного ринку. Це чудова нагода відволіктися від буденності, поспілкуватися з давніми друзями й познайомитись із новими колегами, обговорити тенденції ринку та просто приємно провести час.

А щоб зустріч напевне запам’яталася, кожного разу обираються новий формат і цікава локація, адже відомо, що зміст забувається, а враження залишаються назавжди.

Цього року маркетологи, піарники, директори з розвитку бізнесу та виконавчі директори провідних юрфірм збиралися вже вшосте. «Юридичну практику» та представників із понад 30 юридичних компаній України до кінного клубу Alvin Stable гостинно запросив Сергій Боярчуков, керуючий партнер ЮК «Алєксєєв, Боярчуков та Партнери».

Тож, окрім розмов про юрринок, обміну контактами та пікніка, учасники зустрічі мали чудову нагоду побачити, як облаштовано побут у стайні та як доглядають за кіньми, дізнатися кілька цікавих фактів про тварин, які тисячоліттями допомагають людині, взяти участь у шоу та покататися верхи.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Інші новини

PRAVO.UA