Slider

Генеральный партнер 2019 года

Издательство ЮРИДИЧЕСКАЯ ПРАКТИКА

Трансфертна цінність

У справах з питань трансфертного ціноутворення важливою є креативність у формуванні доказової бази, а також подача доступних для розуміння пояснень кожної складової, зокрема економічного аналізу
Інколи податковий орган може намагатися долучити як належний та достовірний доказ матеріали, які не мають сили доказів

Станом на листопад 2019 року Державна податкова служба України повідомляє про 80 перевірок з питань трансфертного ціноутворення (ТЦУ) — йдеться про перевірку цін у контрольованих операціях на предмет дотримання вимог правила «витягнутої руки». З цих перевірок 56 уже завершено. У 29 спорах з трансфертного ціноутворення вже навіть прийняті рішення судів. У відсотковому співвідношенні виграних бізнесом рішень у судах першоїтретьої інстанцій (до уваги беремо крайнє рішення по суті) — 79 %, а фіскальним органом, відповідно, — 21 %.

Окрім категорії «спорів по суті ТЦУ», можна виокремити ще категорію так званих технічних спорів з ТЦУ, які стосуються питань щодо строків подачі, коректності даних та форми звітів про контрольовані операції, дотримання критеріїв контрольованої операції, недопуску до перевірок тощо. Співвідношення виграшу спорів у цій категорії є дещо інакшим: 54 % — на користь бізнесу, 46 % — на користь податкового органу.

На етапі формування

Судова практика щодо наведених спірних питань

ДОСТУП К ЭТОМУ МАТЕРИАЛУ ПЛАТНЫЙ

Уважаемый читатель!

Доступ к свежим аналитическим материалам сайта PRAVO.UA осуществляется только на условиях платной подписки (регистрации).

Если Вы впервые посетили наш сайт и желаете стать нашим подписчиком, ознакомьтесь, пожалуйста, с условиями подписки, перейдя по этой ссылке.

Если же Вы хотите оформить подписку на печатную и/или онлайн-версию газеты «Юридическая практика» - перейдите по ссылке.

Для оформления подписки на другие издания ЧАО «Юридическая практика» перейдите сюда.

Поделиться

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Другие новости

PRAVO.UA

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: