Генеральный партнер 2021 года

Издательство ЮРИДИЧЕСКАЯ ПРАКТИКА
Главная » Судовий вісник № 11 (175) » Пульс практики

Пульс практики

Для успішної участі у податкових спорах важливо не просто знати судову практику, а постійно її відстежувати
Допит свідків важливий і у разі наявності спору щодо правильності відображення в бухгалтерському обліку операцій, даних тощо

Наталія МУСІЄНКО

адвокат практики з вирішення податкових спорів KPMG Law Ukraine, м. Київ

Спеціально для
«Судового вісника»

Супровід справ у судах вимагає знань процесу та судової практики, причому не лише теоретичних. Часом практичні знан­ня процесу та останньої практики Верхов­ного Суду (ВС) відіграють вирішальну роль у виграші податкових спорів.

Які ж є практичні нюанси представництва інтересів клієнтів у спорах приватноправового характеру?

Можливість представництва в судах лише адвокатами, за винятком деяких випадків, призводить до того, що іноді юристи намагаються зайти в процес, обґрунтувавши малозначність справи. При цьому необхідно пам’ятати, що у такому випадку згідно з пунктом 2 частини 5 статті 328 Кодексу адміністративного судочинства України, судові рішення у справах незначної складності не підлягають оскарженню у касаційному порядку. Таким чином, у разі вирішення справи на користь податкового органу в суді апеляційної інстанції можливість оскарження до Верховного Суду може бути обмежена.

В умовах значної завантаженості справами суддів Верховного Суду важливо не просто знати практику, а постійно її відстежувати. Ухвалюється багато постанов, практика розвива...

ДОСТУП К ЭТОМУ МАТЕРИАЛУ ПЛАТНЫЙ

Уважаемый читатель!

Доступ к свежим аналитическим материалам сайта PRAVO.UA осуществляется только на условиях платной подписки (регистрации).

Если Вы впервые посетили наш сайт и желаете стать нашим подписчиком, ознакомьтесь, пожалуйста, с условиями подписки, перейдя по этой ссылке.

Если же Вы хотите оформить подписку на печатную и/или онлайн-версию газеты «Юридическая практика» - перейдите по ссылке.

Для оформления подписки на другие издания ЧАО «Юридическая практика» перейдите сюда.

Поделиться

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Подписывайтесь на «Юридическую практику» в Facebook, Telegram, Linkedin и YouTube.

0 комментариев
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Slider

Другие новости

PRAVO.UA

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: