600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА

На фінішній прямій

Визначено фіналістів Юридичної премії 2021 року в рекордних 52 номінаціях
Переможці у кожній з номінацій Legal Awards 2021 будуть визначені Номінаційною комісією шляхом таємного голосування напередодні церемонії вручення нагород

12 травня ц.р. відбулося перше засідання Номінаційної комісії Юридичної премії 2021 року, на якому було визначено фіналістів Legal Awards у 52 номінаціях. Зокрема, буде названо провідних юристів та юридичні фірми України в судовій практиці, корпоративному праві та M&A, оподаткуванні та кримінальній практиці, лідерів юридичного супроводу у сферах енергетики, ІТ, нерухомості, в банківському секторі, а також із врегулювання проблемної заборгованості. Цього року Юридичну премію вперше буде вручено найкращому ІТ­юристу, буде відзначено досягнення у сфері корпоративного управління і спортивного права. Традиційно найвищий рівень конкуренції спостерігається у сфері вирішення спорів, оподаткування та кримінально­правового захисту, причому як у «фірмових», так і в «персональних» номінаціях. Водночас Юридична премія — 2021 не буде вручатися у сферах комплаєнса та трансфертного ціноутворення.

Переможців у кожній з номінацій визначить Номінаційна комісія шляхом таємного голосування напередодні церемонії вручення нагород.

Урочиста церемонія нагородження переможців Юридичної премії — 2021 відбудеться 4 червня.

Фіналісти Юридичної премії 2021 року

 

Юридична фірма року у сфері корпоративного права

Aequo

AVELLUM

Dentons

ETERNA LAW

EVERLEGAL

MORIS GROUP

Redcliffe Partners

 

Юридична фірма року у сфері M&A

Aequo

CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang

EVERLEGAL

Redcliffe Partners

Sayenko Kharenko

 

Юрист року у сфері корпоративного права і M&A

Анна Бабич (Aequo)

Євгеній Дейнеко (EVERLEGAL)

Денис Майстренко (Pavlenko Legal Group)

Мар’ян Мартинюк (MORIS GROUP)

Олександр Ніколайчик (Sayenko Kharenko)

Микола Стеценко (AVELLUM)

 

Юрист року з корпоративного управління

Анна Бабич (Aequo)

Валентин Гвоздій (GOLAW)

Тарас Думич (Wolf Theiss)

 

Юридична фірма року у сфері конкурентного права

AVELLUM

Baker McKenzie

Redcliffe Partners

Sayenko Kharenko

«Ілляшев та Партнери»

Юрист року у сфері конкурентного права

 

Максим Назаренко (Sayenko Kharenko)

Марія Ніжнік (Aequo)

Оксана Симонова (Baker McKenzie)

Анастасія Усова (Redcliffe Partners)

Олександр Фефелов («Ілляшев та Партнери»)

 

Юридична фірма року у сфері інтелектуальної власності

Aequo

Baker McKenzie

IPStyle

Mamunya IP

Sayenko Kharenko

«Дубинський і Ошарова»

«Михайлюк, Сороколат і Партнери»

 

Юрист року у сфері інтелектуальної власності

Марія Коваль (Redcliffe Partners)

Олександр Мамуня (Mamunya IP)

Олександр Молотай (Юридична група LCF)

Ярослав Огнев’юк (Sayenko Kharenko)

Марія Ортинська (IPStyle)

Олександр Падалка («Ілляшев та Партнери»)

Антон Полікарпов (AVELLUM)

 

Юридична фірма року у сфері банківського і фінансового права

Aequo

CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang

Dentons

EQUITY

Redcliffe Partners

Sayenko Kharenko

 

Юрист року у сфері банківського і фінансового права

Гліб Бондар (AVELLUM)

Юлія Кирпа (Aequo)

Ігор Лозенко (Sayenko Kharenko)

Наталія Селякова (Dentons)

Семен Ханін («АМБЕР»)

Юридична фірма року у сфері оподаткування

AVELLUM

EY

GOLAW

KPMG Law Ukraine

Sayenko Kharenko

«КМ Партнери»

«Соколовський і Партнери»

Юридична група EUCON

 

Юридична фірма року у сфері міжнародного податкового структурування

AVELLUM

Stron

«АМБЕР»

Юридична група EUCON

 

Юрист року з податкового консультування

Ніна Бец («Ілляшев та Партнери»)

Катерина Дробязко («АМБЕР»)

Олександр Мінін («КМ Партнери»)

Світлана Мусієнко (Sayenko Kharenko)

Оксана Олехова («KPMG в Україні»)

Юрист року з податкових спорів

Василь Андрусяк (MORIS GROUP)

Олег Вдовичен («Вдовичен і Партнери»)

Наталія Мусієнко (KPMG Law Ukraine)

Віталій Оджиковський (Sayenko Kharenko)

Андрій Реун (Юридична група LCF)

Ярослав Романчук (Юридична група EUCON)

Владислав Соколовський («Соколовський і Партнери»)

Олександр Шемяткін («КМ Партнери»)

 

Юридична фірма року в судовій практиці

Aequo

EVERLEGAL

Sayenko Kharenko

«Алєксєєв, Боярчуков і Партнери»

«Ілляшев та Партнери»

Юридична група LCF

 

Юридична фірма року з транскордонних судових спорів

ETERNA LAW

Hillmont Partners

Sayenko Kharenko

 

Юрист року в судовій практиці

Сергій Боярчуков («Алєксєєв, Боярчуков і Партнери»)

Костянтин Лікарчук (AVELLUM)

Микола Ковальчук (L.I.Group)

Олег Маліневський (EQUITY)

Анна Огренчук (Юридична група LCF)

Андрій Порайко (EVERLEGAL)

Андрій Савчук (MORIS GROUP)

Олена Сукманова (Sayenko Kharenko)

 

Юридична фірма року в арбітражній практиці

Aequo

AGA Partners

AVELLUM

EQUITY

Sayenko Kharenko

«Ілляшев та Партнери»

 

Юрист року у сфері арбітражу

Юлія Атаманова (Юридична група LCF)

Павло Бєлоусов (Aequo)

Олександр Друг (Sayenko Kharenko)

Роман Марченко
(«Ілляшев та Партнери»)

Ірина Мороз (AGA Partners)

 

Юридична фірма року в кримінальній практиці

Barristers

EQUITY

Juscutum

«Алєксєєв, Боярчуков і Партнери»

«АРІО»

«Вдовичен і Партнери»

«Шкребець і Партнери»

 

Юридична фірма року у сфері White Collar Crime

AVER LEX

Barristers

GOLAW

GRACERS

Legal House

Sayenko Kharenko

VB PARTNERS

 

Адвокат року з кримінальних справ

Євген Грушовець («АРІО»)

Сергій Лисенко (GRACERS)

Олексій Менів («Шкребець і Партнери»)

Тарас Пошиванюк (EQUITY)

Костянтин Рибачковський («Алєксєєв, Боярчуков і Партнери»)

Євгеній Солодко (Sayenko Kharenko)

 

Адвокат року у сфері White Collar Crime & Anticorruption

Денис Бугай (VB PARTNERS)

Олександр Лисак (EQUITY)

Сергій Лисенко (GRACERS)

Ольга Просянюк (AVER LEX)

Сергій Смирнов (Sayenko Kharenko)

 

Юридична фірма року у сфері захисту бізнесу

AVER LEX

EQUITY

GRACERS

Juscutum

MITRAX

Sayenko Kharenko

VB PARTNERS

 

Юридична фірма року у сфері банкрутства

EQUITY

L.I.Group

«АРІО»

«Горецький і Партнери»

«Ілляшев та Партнери»

Юридична група LCF

 

Юрист року у сфері банкрутства

Олена Волянська (Юридична група LCF)

Олег Горецький («Горецький і Партнери»)

Роман Загрія (PRAVO GARANT)

Андрій Конопля
(«Ілляшев та Партнери»)

Олег Маліневський (EQUITY)

Артур Мегеря (L.I.Group)

Наталія Тищенко (NOBILI)

 

Юридична фірма року з роботи з проблемною заборгованістю

Dentons

EQUITY

EVERLEGAL

GOLAW

L.I.Group

 

Юрист року з роботи з проблемною заборгованістю

Сергій Боярчуков («Алєксєєв, Боярчуков і Партнери»)

Ірина Кобець (Юридична група LCF)

Микола Ковальчук (L.I.Group)

 

Юридична фірма року у сфері енергетики

Aequo

Dentons

EVERLEGAL

Redcliffe Partners

Sayenko Kharenko

 

Юрист року у сфері енергетики

Марина Гріцишина (Sayenko Kharenko)

Юрій Кацер (KPMG Law Ukraine)

Максим Сисоєв (Dentons)

Владислав Соколовський («Соколовський і Партнери»)

Дмитро Федорук (Redcliffe Partners)

 

Юридична фірма року у сфері сімейного права

AGA Partners

Juscutum

LEGARD

MITRAX

 

Юрист року у сфері супроводу приватних клієнтів

Віктор Барсук (EQUITY)

Аліна Плющ (Sayenko Kharenko)

Світлана Трофимчук (Lexars)

Семен Ханін («АМБЕР»)

 

Юридична фірма року в IT­сфері

Aequo

AVELLUM

Baker McKenzie

CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang

ILF

Stron

 

Юрист року в IТ­сфері

Ольга Бєлякова (CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang)

Арсен Бучковський (ILF)

Олег Дерлюк (Stron)

Микита Полатайко (Aequo)

Олег Шевцов (Alexandrov&Partners)

 

Юридична фірма року у сфері екології та сталого розвитку

EVERLEGAL

Greco

«AHK»

 

Юридична фірма року у сфері трудового права

ADER HABER

AVELLUM

Baker McKenzie

CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang

GOLAW

«Ілляшев та Партнери»

 

Юридична фірма року у сфері нерухомості

ADER HABER

AVELLUM

Dynasty Law & Investment

JN Legal

LES

TOTUM

«Де­Юре»

 

Юридична фірма року у сфері земельного права

ADER HABER

Alexandrov&Partners

JN Legal

Юридична група EUCON

 

Юридична фірма року в агросфері

ADER HABER

CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang

ETERNA LAW

EVERLEGAL

Юридична група EUCON

 

Юридична фірма року у сфері медицини і фармацевтики

Baker McKenzie

Dentons

ILF

«Ілляшев та Партнери»

 

Юридична фірма року у сфері міжнародної торгівлі

AGA Partners

Sayenko Kharenko

«Ілляшев та Партнери»

«Сергій Козьяков та Партнери»

 

Юридична фірма року у сфері транспорту

Dentons

Legrant

«Ілляшев та Партнери»

«Юридичне бюро Сергєєвих»

 

Юридична фірма року у сфері інфраструктури

AVELLUM

Baker McKenzie

CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang

Legrant

Sayenko Kharenko

 

Юридична фірма року у сфері Government Relations

ADER HABER

ILF

Pavlenko Legal Group

Sayenko Kharenko

 

Юридична фірма року у сфері спортивного права

L.I.Group

LES

MORIS GROUP

Lexars

 

Юридична фірма — відкриття року

Greco

Jherson Group

Legard

Mamunya IP

«Армада»

«Бліц­Партнерс»

«НЕВІ КОНСАЛТИНГ ГРУП»

 

Юридична фірма — прорив року

GRACERS

JN Legal

LES

Stron

«Горецький і Партнери»

 

Регіональна юридична фірма року

Legrant

«Абсолют»

«Де­Юре»

«Жованник і Партнери»

«Шкребець і Партнери»

«Юридичне бюро Сергєєвих»

 

Юридична фірма року Pro Bono

Aequo

Dentons

ILF

Sayenko Kharenko

«Ілляшев та Партнери»

 

Іноземна юридична фірма року

CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang

Dentons

Wolf Theiss

 

Юридична фірма року

Aequo

AVELLUM

EQUITY

Sayenko Kharenko

«Ілляшев та Партнери»

Юридична група LCF

 

Найкращий партнер юридичної фірми

Андрій Астапов (ETERNA LAW)

Михайло Ілляшев («Ілляшев та Партнери»)

Грейм Конлон (CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang)

Анна Огренчук (Юридична група LCF)

Юрій Петренко (ADER HABER)

Володимир Саєнко (Sayenko Kharenko)

Амінат Сулейманова (AGA Partners)

 

Олексій НАСАДЮК «Юридична практика»

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
Slide

Інші новини

PRAVO.UA