Slider

Генеральный партнер 2019 года

Издательство ЮРИДИЧЕСКАЯ ПРАКТИКА

Концептуальний похід

Державна судова адміністрація України затвердила нову Концепцію побудови ЄСІТС, якою змінено структуру системи і терміни її реалізації

Змінами до процесуальних кодексів та інших законів у частині судового процесу ще у 2017 році передбачено, що функціонування Єдиної судової інформаційнотелекомунікаційної системи (ЄСІТС) починається зсічня 2019 року в тестовому режимі. Повноцінна ж експлуатація повинна була розпочатисьберезня 2019 року. Утім, саме в день «Ч» стало відомо, що в газеті «Голос України» опубліковане повідомлення про відкликання Державною судовою адміністрацією України (ДСА) оголошення відгрудня 2018 року щодо створення та забезпечення функціонування Єдиної судової інформаційнотелекомунікаційної системи.

«Відповідно до рішення Вищої ради правосуддя від 28 лютого 2019 року  624/0/15-19 та враховуючи результати обговорення з судами, іншими органами та установами системи правосуддя питання необхідності відтермінування початку функціонування Єдиної судової інформаційнотелекомунікаційної системи, Державна судова адміністрація України повідомляє про відкликання оголошення, опублікованого в газеті «Голос України...

ДОСТУП К ЭТОМУ МАТЕРИАЛУ ПЛАТНЫЙ

Уважаемый читатель!

Доступ к свежим аналитическим материалам сайта PRAVO.UA осуществляется только на условиях платной подписки (регистрации).

Если Вы впервые посетили наш сайт и желаете стать нашим подписчиком, ознакомьтесь, пожалуйста, с условиями подписки, перейдя по этой ссылке.

Если же Вы хотите оформить подписку на печатную и/или онлайн-версию газеты «Юридическая практика» - перейдите по ссылке.

Для оформления подписки на другие издания ЧАО «Юридическая практика» перейдите сюда.

Поделиться

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Другие новости

PRAVO.UA

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: