прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА

Карта подій

Рубрика Новини

10.09 Київ
VI Міжнародний форум із захисту бізнесу

«Юридична практика» запрошує всіх охочих відвідати VI Міжнародний форум із захисту бізнесу. Поняття рейдерства в Україні не передбачено законодавством. Однак юридична спільнота і представники бізнесу добре обізнані із суттю цього явища. У нашій державі рейдерство має різні прояви, як-то: силове захоплення підприємств, порушення у сфері держаної реєстрації, корпоративні конфлікти тощо. Водночас представники чинної влади неодноразово вказували, що подолання рейдерства є одним із пріоритетних завдань.

Ці й інші аспекти захисту права власності та корпоративних прав, зокрема ризики для діяльності представників аграрного сектору з огляду на відкриття ринку землі в Україні, будуть у фокусі обговорення учасників сесії «Захист активів» VI Міжнародного форуму із захисту бізнесу.

Початок о 9.30
Місце проведення: Premier Palace Hotel, бул. Т. Шевченка / вул. Пушкінська, 5-7/29


7.09 Київ
Тиск на адвоката в сімейних спорах

Вища школа адвокатури Національної асоціації адвокатів України запрошує на захід із підвищення кваліфікації адвокатів «Тиск на адвоката в сімейних спорах». Під час тренінгу лектор зверне увагу на види та особливості сімейних справ, розгляне можливі способи опонентів завадити роботі адвоката та розкаже, як їм ефективно протидіяти. Зокрема, буде проаналізовано такі способи тиску на адвоката, як поширення недостовірної інформації, подання на нього дисциплінарної скарги, прямі погрози тощо.

Початок об 11.30
Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3iCH6yD


7–8.09 Київ
Захист інтелектуальної власності

Захист активів, пов’язаних із правами інтелектуальної власності (IP) юридичних осіб і власників бізнесу, стає одним із найважливіших складників системної корпоративної безпеки будь-якого сучасного підприємства.

Саме тому в Legal High School стартує унікальний курс «Комплексний захист IP», який зацікавить як фахівців, що працюють у сфері IP, так і підприємців, які хочуть убезпечити свої найцінніші нематеріальні активи та запобігти матеріальним втратам.

У рамках курсу виступить пул досвідчених спікерів, які мають безпосередню практику захисту прав інтелектуальної власності щодо корпоративних брендів. У колі експертів ми поговоримо про те, як захищати цифрові об’єкти інтелектуальної власності, дізнаємося більше про охорону IP-стартапів та про доменні спори й порушення щодо торговельних марок в інтернеті.

Початок о 12.45
Деталі за лінком: https://lhs.net.ua


11.09 Київ
DobroRun

Уже другий рік поспіль Asters організовує найдушевніший забіг країни DobroRun задля допомоги онкохворим дітям. Усі реєстраційні внески буде перераховано благодійному фонду «Таблеточки» та використано на закупівлю ліків для таких дітей в Україні.

Взяти участь у DobroRun можна з будь-якого місця України та світу.

У Києві на території ВДНГ працюватиме фан-зона DobroRun, і зареєстровані учасники зможуть стартувати там. Подолати обрану дистанцію DobroRun можна в різний спосіб (пробігти, пройти, проїхати чи обрати свій варіант пересування), на вибір доступні дистанції для всіх рівнів підготовки. Також передбачено опцію участі «Не біжу, але допоможу», яка дає змогу долучитися до благодійної ініціативи навіть без подолання дистанції. Усі учасники з України отримають стартовий пакет і медаль DobroRun.

Початок о 11.00
Реєстрація за посиланням: https://dobrorun.tabletochki.org

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Інші новини

PRAVO.UA