АРМА визначило пріоритети реформування законодавства, що регулює діяльність Агентства — PRAVO.UA АРМА визначило пріоритети реформування законодавства, що регулює діяльність Агентства — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » АРМА визначило пріоритети реформування законодавства, що регулює діяльність Агентства

АРМА визначило пріоритети реформування законодавства, що регулює діяльність Агентства

  • 12.11.2021 09:43

АРМА визначило пріоритети реформування законодавства, що регулює його діяльність. Обговорення подальших кроків із реформи законодавства, що регулює діяльність Агентства, відбулося 11 листопада 2021 року.

В обговоренні взяли участь народні депутати – члени Комітету з питань антикорупційної політики та Комітету з питань правоохоронної діяльності, міністр Кабінету Міністрів, посадові особи Міністерства юстиції, експерт громадської організації Transparensy International Ukraine та керівник проєкту «Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні».

Керівник Агентства Дмитро Жоравович представив присутнім законодавчі ініціативи щодо вдосконалення управління АРМА.

Одна з головних пропозицій – законодавче закріплення механізму планування арешту активів. Мета такої новели – запобігання наданню Агентству в управління некомплектних активів або таких, що не перебувають у цивільному обороті.

Також Агентство наполягає на затвердженні можливості розблокування управління частками у статутному капіталі та акціями. Дмитро Жоравович зазначив, що законопроєкт, яким пропонується скасувати зазначену норму закону про АРМА, погоджено Кабміном та внесено на розгляд парламенту.

Не менш важливою ініціативою є законодавче закріплення принципу пріоритету кримінального арешту.

Це необхідно для запобігання спробам власників майна та пов’язаних із ними третіх осіб завадити будь-яким законним діям щодо майна. Власники майна подають позови до судів (господарських, цивільних чи адміністративних) та здійснюють спроби домогтися зупинення актів, рішень Агентства, а також заборонити вчиняти певні дії з активами.

Нагадаємо, що АРМА втричі (або на 223 %) порівняно з минулим роком збільшило надходження від управління ввіреним майном до державного бюджету України.

 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA