прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » АРМА шукає управителів для російських та білоруських активів

АРМА шукає управителів для російських та білоруських активів

  • 29.07.2022 11:54

З початку повномасштабного нападу росії на Україну суттєво зросла динаміка передання арештованих активів в управління АРМА. Переважна кількість активів, переданих з 24 лютого, належить особам, які так чи інакше причетні до російської агресії. Йдеться як про власність представників бізнесу держави-агресора, так і про майно колаборантів.

Національне агентство оголосило конкурсні відбори для управителів дорогими активами, зокрема корпоративними правами, технікою і нерухомістю Глухівського кар’єру кварцитів та корпоративними правами і 20 вантажівками дочірньої компанії білоруського МАЗу.

На конкурсних засадах вже визначено управителя та відібрано оцінювача для 9 російських торгово-морських суден, заарештованих в Ізмаїльському порту.

Крім того, оголошено конкурс для пошуку управителя на спорткомплекс у Київський області, який належить членам родини підозрюваного у державній зраді народного депутата. Водночас тривають заходи з підготовки до продажу на торгах арештованої яхти вартістю 200 млн євро, яка також є власністю осіб, пов’язаних із зазначеним політиком.

Слід зауважити, що протягом травня цього року АРМА за спеціальною процедурою успішно передало в управління державним компаніям два стратегічні активи в паливно-енергетичній сфері — мережу АЗС «Глуско» та 26 облгазів.

Ще частину об’єктів інфраструктури передано на відповідальне зберігання державним компаніям до моменту відбору Нацагентством управителя на конкурсі. Наприклад, 18 тисяч арештованих залізничних вагонів перебувають на зберіганні Укрзалізниці.

«Управління активами в умовах війни об’єктивно ускладнено низкою чинників. Обмеження в роботі реєстрів, бойові дії в регіонах та спад економічної активності не сприяють швидкій підготовці активів до конкурсних процедур та високій конкуренції за право ними управляти. Попри це АРМА крок за кроком опрацьовує кожен об’єкт, переданий Агентству в управління, та шукає для нього компанію, здатну ефективно розпоряджатися арештованим майном», — зазначив Дмитро Жоравович, т.в.о. голови АРМА.

Поділитися
Теги АРМА

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA