прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » АРМА придбало військові облігації на понад 300 млн грн

АРМА придбало військові облігації на понад 300 млн грн

  • 28.09.2022 17:46

Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), за підтримки Кабінету Міністрів України придбало військові облігації ще на більш ніж 300 мільйонів гривень, про це повідомляє “Урядовий портал”.

За інформацією уряду, це вже другий пакет цінних паперів, придбаний АРМА протягом цього місяця. Таким чином, загальна сума коштів, витрачених на підтримку обороноздатності країни шляхом купівлі облігацій, наразі становить понад 450 мільйонів гривень. Ще більш ніж 300 млн грн Агентство  нещодавно перерахувало за рішенням суду на потреби Головного управління розвідки Міноборони України.

Придбання другого пакета військових облігацій стало можливим завдяки спільній роботі АРМА та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, яка забезпечила арешт і передання відповідних коштів в управління Агентства.

«АРМА намагається максимально ефективно використовувати можливість купівлі військових облігацій для збільшення фінансування оборонних потреб держави за рахунок арештованих коштів. Лише за два останні тижні ми придбали облігації на майже півмільярда гривень і продовжимо цю практику. Водночас для поповнення депозитного портфеля Агентства, який є джерелом купівлі цінних паперів, АРМА постійно розміщує на банківських рахунках передані в управління арештовані кошти та гроші від реалізації майна, в тому числі російського», – зазначив керівник Національного агентства Дмитро Жоравович.

На придбання військових облігацій АРМА має право витрачати щонайбільше 80% арештованих коштів у національній валюті. Для здійснення операцій залучається державний банк, а обсяг грошей для купівлі кожного пакета цінних паперів погоджуються з Кабінетом Міністрів.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2
Slide

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA