АРМА проведе конкурс серед держбанків щодо управління арештованими коштами — PRAVO.UA АРМА проведе конкурс серед держбанків щодо управління арештованими коштами — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » АРМА проведе конкурс серед держбанків щодо управління арештованими коштами

АРМА проведе конкурс серед держбанків щодо управління арештованими коштами

  • 28.06.2024 13:28

Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), проведе відкритий конкурс для державних банків на управління арештованими активами. Про це повідомляє пресслужба АРМА.

В агентстві повідомили, що йдеться про мільярди гривень та десятки мільйонів доларів і євро, якими управляє АРМА. Ця цифра є динамічною, оскільки щодня надходять нові ухвали стосовно рішень про арешт активів та передання їх в управління АРМА.

«У липні АРМА проведе відкритий конкурс серед держбанків щодо управління арештованими коштами на умовах депозиту. Агентство продовжує посилювати транспарентність усіх процесів, пов’язаних із менеджментом арештованих активів», — підкреслює Олена Дума, голова АРМА.

Ключовим критерієм добору стане запропонована банками процентна ставка. Банк, який запропонує найвищий відсоток, отримає право на утримання арештованих грошових коштів. Це створить здорову конкуренцію між усіма державними банками та стимулюватиме їх пропонувати найвигідніші умови.

Зокрема, передбачається проведення окремих конкурсів для різних валют: гривні, долара та євро. Це дасть змогу отримати найкращі умови для кожної валюти окремо.

В АРМА зазначили, що протягом 8 років арештовані кошти в управлінні АРМА перебували на рахунках лише одного державного банку і не існувало прозорої та зрозумілої процедури добору, яка би давала можливість іншим державним банкам взяти участь у відкритому доборі. Водночас щомісяця АРМА за своїми запитами отримує пропозиції від державних банків щодо умов управління активами на їх рахунках, постійно здійснюючи моніторинг чинних процентних ставок за банківськими депозитами. Аналіз Агентства демонструє, що навіть між державними банками існує конкуренція.

Поділитися
Теги АРМА

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA