прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » АРМА отримало повноваження розшукувати активи заборонених політичних партій

АРМА отримало повноваження розшукувати активи заборонених політичних партій

  • 10.11.2022 16:12

Уряд уповноважив АРМА розшукувати активи заборонених в Україні політичних партій.

Виконувати зазначену роботу Національне агентство буде на підставі постанови Кабінету Міністрів, якою внесено зміни до Порядку переходу майна заборонених партій у державну власність.

Виявлення та розшук зазначених активів відбуватиметься за запитами Міністерства юстиції, які повинні містити опис запитуваної інформації, повне найменування та ідентифікаційний код політичної партії (її обласних, міських, районних організацій, первинних осередків), копію рішення суду про заборону тощо.

АРМА має забезпечити виконання запиту протягом 5 робочих днів із моменту його отримання, використовуючи наявні інструменти розшуку та доступ до джерел інформації.

Як відомо, наразі в Україні судом заборонено діяльність 12 політичних партій. Це: «Опозиційний блок», «Соціалісти», партія «Справедливості та розвитку», «Наші», «Держава», «Блок Володимира Сальдо», «Ліва опозиція», «Партія Шарія», «Союз лівих сил», «Опозиційна платформа – За життя», Прогресивна соціалістична партія України та Соціалістична партія України.

Представники зазначених партій брали безпосередню участь у встановленні окупаційного режиму на захоплених рф територіях України, ​в організації та проведенні на цих територіях фейкових «референдумів».

Окремо слід зазначити, що АРМА вже активно співпрацює з Мін’юстом щодо розшуку активів осіб, які потрапили під санкції. Станом на сьогодні Національне агентство розшукало активи у рамках опрацювання понад 1 000 запитів, які надійшли від міністерства.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA