600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » АРМА ініціює зміни до порядку реалізації активів, продаж яких ускладнено

АРМА ініціює зміни до порядку реалізації активів, продаж яких ускладнено

  • 31.01.2023 16:39

Для реалізації активу, продаж якого є ускладненим через його перебування на території чи під юрисдикцією іноземної держави, особливості його природи або його художнє, історичне та наукове значення, фахівці АРМА розробили зміни до низки нормативно-правових актів, які регулюють питання порядку відбору юридичних осіб для реалізації таких активів.

Наразі, згідно з чинними нормативно-правовими актами у сфері реалізації арештованих активів, АРМА не має змоги забезпечити реалізацію майна, що перебуває за межами України, шляхом залучення іноземних торгових майданчиків.

Водночас в управління Нацагентства для реалізації на торгах передано 92-метрову яхту Royal Romance, яка перебуває на території Республіки Хорватія.

Впровадження розробленого АРМА механізму в цьому випадку спрямоване на створення можливостей для залучення організацій з усього світу до процедури реалізації таких активів.

В Агентстві наголошують, що це дасть змогу проводити реалізацію таких об’єктів серед найширшого кола заінтересованих осіб відповідно до найкращих світових практик проведення торгів з дотриманням принципів конкурентності, загальнодоступності, гласності та прозорості.

Наразі АРМА вживаються необхідні та передбачені законодавством заходи щодо погодження розробленого проєкту з відповідними органами виконавчої влади: Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством юстиції України, Міністерством фінансів України.

Також повідомляється, що після проведення необхідних узгоджувальних процедур та досягнення згоди щодо можливих шляхів реалізації цілей проєкту АРМА невідкладно буде здійснено подальші кроки, спрямовані на вдосконалення наявної нормативної процедури проведення торгів арештованими активами.

Поділитися
Теги АРМА

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA