прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Арешт на корпоративні права компанії, яка належить бізнесмену з рф, забезпечений БЕБ

Арешт на корпоративні права компанії, яка належить бізнесмену з рф, забезпечений БЕБ

  • 13.06.2022 17:07

Бюро економічної безпеки України заявило, що вони забезпечили накладення арешту на корпоративні права компанії з виробництва та реалізації мінеральної води (в ЗМІ повідомляють, що мова про IDS Group Ukraine, яка належить Міхаілу Фрідману, Герману Хану та Пьотру Авену).

БЕБ встановлено, що підприємство через кіпрські компанії належить олігарху з росії. У слідства є дані, що російські бізнесмени, намагались уникнути можливих санкцій та вилучення прав власності, передбачених законодавством України. Зокрема, за фіктивними угодами планували вивести зі своєї власності активи, розташовані на території України.

Ухвалою слідчого судді накладено арешт на корпоративні права компанії (цінні папери та грошові кошти, які є частками статутного капіталу підприємства) на загальну суму 53,4 млн грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом легалізації (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом, вчиненої російським олігархом та бізнесменами, проводиться детективами БЕБ за процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора. Оперативний супровід здійснює департаменту стратегічних розслідувань НП України. З метою всебічного розслідування організовано взаємодію із Держфінмоніторингом, Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку та Державною податковою службою України, повідомляє пресслужба БЕБ.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA