АПУ запрошує юркомпанії та юрдепартаменти пройти опитування щодо гендерної рівності — PRAVO.UA АПУ запрошує юркомпанії та юрдепартаменти пройти опитування щодо гендерної рівності — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » АПУ запрошує юркомпанії та юрдепартаменти пройти опитування щодо гендерної рівності

АПУ запрошує юркомпанії та юрдепартаменти пройти опитування щодо гендерної рівності

  • 03.05.2024 13:23

Асоціація правників України в рамках стратегічного партнерства з Міжнародною асоціацією юристів (International Bar Association, IBA) запустила прогресивний проєкт, спрямований на дослідження та розв’язання проблеми гендерної рівності в юридичній сфері.

Опитування під назвою «50:50 до 2030 року» є частиною глобальної ініціативи, розпочатої ІВА за підтримки Фонду верховенства права LexisNexis. Цей дев’ятирічний проєкт націлений на виявлення кореневих причин гендерної нерівності на всіх рівнях юридичної професії — від приватної практики до судової системи.

Щоб пройти опитування, заповніть одну форму — для юридичної компанії або юридичного департаменту. На це знадобиться близько 10 хвилин.

ФОРМА ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ КОМПАНІЙ

ФОРМА ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ДЕПАРТАМЕНТІВ

Головна мета опитування — зрозуміти вплив ініціатив з різноманітності на забезпечення гендерної рівності, а також надати практичні рекомендації для подолання цієї нерівності. Під час опитування буде проаналізовано різні аспекти професійного життя – від умов праці до можливостей кар’єрного зростання – з фокусом на участі жінок у ключових позиціях.

В АПУ наголошують, що ця співпраця з IBA є кроком у напрямку створення більш справедливого та рівноправного юридичного середовища.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA