600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » АПУ підвела підсумки своєї діяльності за 2022 рік

АПУ підвела підсумки своєї діяльності за 2022 рік

  • 01.03.2023 15:36

Асоціація правників України опублікувала огляд своєї діяльності в 2022 році.

«Минулий рік докорінно змінив діяльність Асоціації правників України. Багато чого нам, як і більшості українців, довелося робити вперше. Символічно, що ці випробування випали на долю АПУ на 20-му році її існування. Поки наші хоробрі захисники та захисниці відбивали російську навалу на справжньому фронті, Асоціація стала на захист країни на фронті юридичному», — зазначають в АПУ.

Серед основних ініціатив 2022 року:

  • На другий день повномасштабного вторгнення АПУ запустили безкоштовну гарячу лінію допомоги постраждалим від війни.
  • АПУ адвокатувала створення спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України, спільно з Міжнародною асоціацією юристів (IBA) і Global Accountability Network Ukraine Task Force (GAN UTF) працювала над фіксацією доказів воєнних злочинів.
  • Асоціація активно допомагала українським правникам, що опинилися в скрутному становищі через війну. Разом із благодійним фондом «Добрі серця для України» надавала фінансову допомогу тим юристам та їхнім сім’ям, які її потребували. А також допомагала правникам, які вимушено покинули свої домівки, з релокацією до інших регіонів країни. АПУ втілювала ініціативи з пошуку житла, візової підтримки та допомоги з роботою для юристів, які були змушені виїхати з України.

Одночасно із цим Асоціація продовжувала залишатися голосом юридичної спільноти України, розробляла законодавчі пропозиції, надавала фахові коментарі ЗМІ, проводила заходи, створювала освітні можливості для правників тощо.

Детальніше про торішні здобутки й досягнення АПУ читайте в огляді діяльності Асоціації правників України за 2022 рік.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA