прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » АПУ нагороджено відзнакою IBA за надзвичайне лідерство та відданість захисту прав людини і верховенства права в Україні

АПУ нагороджено відзнакою IBA за надзвичайне лідерство та відданість захисту прав людини і верховенства права в Україні

  • 04.11.2022 14:54

Під час церемонії відкриття щорічної конференції Міжнародної асоціації юристів (International Bar Association, ІВА) 30 жовтня 2022 року у м. Маямі, США, Асоціацію правників України (АПУ) було нагороджено спеціальною відзнакою ІВА «За надзвичайне лідерство та відданість захисту прав людини і верховенства права в Україні».

Відзнаку отримала Анна Огренчук, президентка АПУ.

Приймаючи нагороду від президента ІВА Стернфорда Мойо, Анна Огренчук зазначила:

«Ця нагорода насправді належить усім юристам України: адвокатам, суддям, прокурорам, нотаріусам, виконавцям та багатьом іншим правникам. Вона належить моїм мужнім і безстрашним колегам, які захищають Україну від зла сучасності, що виросло поруч із нами. Деякі юристи протистоять агресії рф зі зброєю на лінії фронту, а деякі – виконуючи свій обов’язок із захисту верховенства права.
АПУ вдячна міжнародній світовій спільноті за підтримку. Спільно з IBA ми разом допомогли тисячам українців шляхом надання безоплатної правової допомоги з питань, пов’язаних із війною, задокументували понад 20 тисяч цифрових доказів воєнних злочинів за допомогою додатка EyeWitness for Atrocities, об’єднали правників навколо ідеї необхідності створення спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України та зробили багато іншого для захисту верховенства права в Україні.
Але попереду ще більше викликів. Обов’язок юристів – розірвати ланцюг злочинів і безкарності рф та відновити справедливість.
І ми впевнено рухаємося в цьому напрямку разом із вами».

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA