600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » АП ВАКС змінила запобіжний захід ексгендиректору ДП «СЕТАМ» із застави на тримання під вартою

АП ВАКС змінила запобіжний захід ексгендиректору ДП «СЕТАМ» із застави на тримання під вартою

  • 21.02.2023 16:37
Рубрика Новини

21 лютого Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду розглянула апеляційні скарги сторони обвинувачення та захисту на ухвалу слідчого судді ВАКС від 9 лютого 2023 року про застосування до колишнього генерального директора ДП «СЕТАМ» запобіжного заходу у вигляді застави в розмірі 13,42 млн грн із покладанням додаткових обов’язків. Про це повідомляє пресслужба АП ВАКС.

Зазначається, що посадовець підозрюється в можливому забезпеченні проведення електронних торгів на майданчику «СЕТАМ» із метою реалізації речових доказів за заниженими цінами та створення необхідних умов для перемоги заздалегідь визначених юросіб, що призвело до розтрати понад 485 млн грн держкоштів (ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України).

За результатами розгляду колегії суддів апеляційні скарги сторони захисту залишено без задоволення, апеляційну скаргу сторони обвинувачення частково задоволено. АП ВАКС застосувала запобіжний захід до підозрюваного у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави в розмірі 13,42 млн грн із покладанням додаткових обов’язків.

Рішення набрало законної сили з моменту проголошення та оскарженню в касаційному порядку не підлягає.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA