600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » АП ВАКС залишила в силі рішення про стягнення в дохід держави контрольного пакету акцій «PIN банку»

АП ВАКС залишила в силі рішення про стягнення в дохід держави контрольного пакету акцій «PIN банку»

  • 14.03.2023 12:36

Рішенням Апеляційної палати ВАКС відмовлено у задоволенні апеляційної скарги, що була подана представником відповідача Євгена Гінера у справі про застосування санкції у вигляді стягнення в дохід держави активів, що належать підсанкційній особі. Про це повідомляють пресслужби АП ВАКС та Мін’юсту.

Таким чином, вступило в законну силу рішення Вищого антикорупційного суду від 27 лютого 2023 року, яким було в повному обсязі задоволено позовну заяву Мін’юсту. В дохід держави стягнуто контрольний пакет акцій «PIN банку», а саме — 88,890583% акцій акціонерного товариства «Перший інвестиційний банк» (код згідно з ЄДРПОУ 26410155).

«Чергове справедливе рішення ВАКС, Апеляційна палата ще раз перевірила законність та обґрунтованість рішення першої інстанції з урахуванням доводів апеляційної скарги. Представники Мін’юсту висловили свою позицію та просили відхилити її. З урахуванням усіх доказів Апеляційна палата не знайшла підстав для зміни чи скасування рішення ВАКС від 27.02.2023. Тому контрольний пакет акцій «PIN банку» переходить від російського власника, який підтримує агресію рф, у власність України. Це є справедливо!» прокоментувала заступниця міністра юстиції Ірина Мудра.

Поділитися
Теги АП ВАКС

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA