АП ВАКС залишила в силі рішення про стягнення в дохід держави двох літаків російської компанії — PRAVO.UA АП ВАКС залишила в силі рішення про стягнення в дохід держави двох літаків російської компанії — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » АП ВАКС залишила в силі рішення про стягнення в дохід держави двох літаків російської компанії

АП ВАКС залишила в силі рішення про стягнення в дохід держави двох літаків російської компанії

  • 27.06.2024 15:54

У четвер, 27 червня, Апеляційна палата ВАКС розглянула апеляційні скарги представників третіх осіб на рішення ВАКС від 15.05.2024, яким задоволено адміністративний позов Мін’юсту до акціонерного товариства «Ільюшин Фінанс Ко.», за участю третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог: ТОВ «Авіакомпанія Аir Ocean Airlines», ПАТ «Об’єднана авіабудівельна корпорація», російська державна корпорація «Ростех», кіпрська компанія Cyprus Aircraft Leasing 2 LTD, а також громадянин Німеччини Ральф-Дітер Монтаг-Гірмес. Про це повідомляє пресслужба АП ВАКС.

Суд першої інстанції застосував до АТ «Ільюшин Фінанс Ко.» санкцію, передбачену п. 1-1 ч. 1 ст. 4 Закону України «Про санкції».

За результатами розгляду колегія суддів АП ВАКС залишила без змін рішення ВАКС, яким стягнуто в дохід держави два літаки АН-148-100Е, апеляційні скарги представників Cyprus Aircraft Leasing 2 LTD та Ральфа-Дітера Монтага-Гірмеса – без задоволення.

Постанова набрала законної сили з моменту проголошення та оскарженню в касаційному порядку не підлягає.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA