600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » АП ВАКС залишила без задоволення апеляційні скарги щодо зміни запобіжного заходу харківським експосадовцям

АП ВАКС залишила без задоволення апеляційні скарги щодо зміни запобіжного заходу харківським експосадовцям

  • 27.02.2023 15:06
Рубрика Новини

27 лютого 2023 року Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду завершила розгляд апеляційних скарг захисників обвинувачених на вирок ВАКС від 6 серпня 2021 року про позбавлення волі ексзаступника начальника фінуправління АК «Харківобленерго» строком на 5 років із позбавленням права обіймати певні посади строком на 3 роки і 17 тис. грн штрафу та колишнього першого заступника гендиректора КП «Харківводоканал» — строком на 4 роки з позбавленням права обіймати певні посади строком на 2 роки і 17 тис. грн штрафу. Про це повідомляє пресслужба АП ВАКС.

Експосадовцям інкримінують зловживання службовим становищем шляхом укладання договорів про переведення 19,63 млн грн боргу КП «Харківводоканал» за електроенергію перед АК «Харківобленерго» на рахунки третьої юрособи без подальшого передання держпідприємству (ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України).

За результатами розгляду колегія суддів залишила без задоволення апеляційні скарги сторони захисту і клопотання прокурора про зміну запобіжного заходу обвинуваченим, а вирок ВАКС – без змін.

Також повідомляється, що рішення ухвалено з окремою думкою судді Миколи Глотова у частині щодо незадоволення клопотання прокурора про зміну запобіжного заходу обвинуваченим.

Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення та може бути оскаржена до Касаційного кримінального суду в складі Верховного Суду.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA