600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » АП ВАКС призначила новий розгляд у ВАКС кримінального провадження у справі полтавського екссудді, підозрюваного в одержанні неправомірної вигоди

АП ВАКС призначила новий розгляд у ВАКС кримінального провадження у справі полтавського екссудді, підозрюваного в одержанні неправомірної вигоди

  • 26.05.2023 16:47
столичні суди

26 травня 2023 року Апеляційна палата ВАКС розглянула апеляційні скарги сторони обвинувачення, захисту та третьої особи, щодо майна якої вирішується питання про арешт, на вирок ВАКС від 17 серпня 2022 року про призначення колишньому судді Ленінського районного суду м. Полтави покарання у вигляді позбавлення волі строком на 7 років із позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських повноважень, строком на 3 роки, із позбавленням військового звання майора юстиції та з конфіскацією всього належного йому майна. Про це повідомляє пресслужба АП ВАКС.

Екссуддю обвинувачують в одержанні неправомірної вигоди за винесення рішення на користь позивача до виконавчого комітету Полтавської міської ради про визнання права власності на самочинне будівництво (ч. 3 ст. 368 КК України), а також за винесення рішення на користь іншого позивача про стягнення боргу в межах цивільного судочинства, що було визнано ВАКС недоведеним.

Колегія суддів АП ВАКС частково задовольнила апеляційні скарги сторони обвинувачення, захисту та третьої особи, щодо майна якої вирішується питання про арешт, призначивши новий розгляд кримінального провадження у ВАКС.

Рішення набрало законної сили з моменту проголошення та оскарженню в касаційному порядку не підлягає.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

IkarPapuga600x90
DorZab600x90
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA