600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » АП ВАКС обрала запобіжний захід колишній посадовій особі «ВіЕйБі Банку» у вигляді тримання під вартою

АП ВАКС обрала запобіжний захід колишній посадовій особі «ВіЕйБі Банку» у вигляді тримання під вартою

  • 28.11.2022 17:29
Рубрика Новини

У понеділок, 28 листопада, Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду завершила розгляд апеляційної скарги сторони обвинувачення на ухвалу слідчого судді ВАКС від 15 квітня 2020 року про відмову в обранні запобіжного заходу колишній посадовій особі «ВіЕйБі Банку». Вона  підозрюється у можливому заволодінні 1,2 млрд грн стабілізаційного кредиту (частина 5 статті 191, частина 3 статті 209 Кримінального кодексу України).

За результатами розгляду колегії суддів апеляційну скаргу прокурора було задоволено в повному обсязі. АП ВАКС винесла нову ухвалу, обравши підозрюваній новий запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Після затримання і не пізніше як через сорок вісім годин з часу доставлення підозрюваної до місця кримінального провадження потрібно розглянути за її участі питання про застосування обраного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою або його зміну на більш м’який запобіжний захід у встановленому законом порядку.

Рішення набрало законної сили з моменту проголошення та оскарженню в касаційному порядку не підлягає.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA