600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » АП ВАКС не змінила запобіжного заходу для адвоката, який підозрюється у підбурюванні до надання 300 тис. дол. США неправомірної вигоди правоохоронцям

АП ВАКС не змінила запобіжного заходу для адвоката, який підозрюється у підбурюванні до надання 300 тис. дол. США неправомірної вигоди правоохоронцям

  • 20.02.2023 17:00

АП ВАКС не змінила запобіжний захід для адвоката, який підозрюється у підбурюванні до надання 300 тис. дол. США неправомірної вигоди правоохоронцям, про це повідомляє пресслужба суду.

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду сьогодні, 20 лютого 2023 року, розглянула апеляційну скаргу сторони захисту на ухвалу слідчого судді ВАКС від 2 лютого 2023 року про застосування до адвоката запобіжного заходу у виді 805,2 тис. грн застави з покладанням додаткових обов’язків.

Особа підозрюється у підбурюванні за попередньою змовою групою осіб до надання 300 тис. доларів неправомірної вигоди, що призначалася посадовцям Офісу Генерального прокурора і Державної фіскальної служби, за повернення вилученого під час обшуку майна у кримінальному провадженні, однак злочин не був доведений до кінця  (ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 369, ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 368 КК України).

За результатами розгляду колегія суддів залишила без задоволення апеляційну скаргу сторони  захисту, а ухвалу слідчого судді ВАКС – без змін.  Рішення набрало законної сили з моменту проголошення та оскарженню в касаційному порядку не підлягає.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA