АП ВАКС скерувала на новий розгляд клопотання прокурора про обрання колишньому народному депутату заочного запобіжного заходу у справі «Золотий Мандарин Ойл» — PRAVO.UA АП ВАКС скерувала на новий розгляд клопотання прокурора про обрання колишньому народному депутату заочного запобіжного заходу у справі «Золотий Мандарин Ойл» — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » АП ВАКС скерувала на новий розгляд клопотання прокурора про обрання колишньому народному депутату заочного запобіжного заходу у справі «Золотий Мандарин Ойл»

АП ВАКС скерувала на новий розгляд клопотання прокурора про обрання колишньому народному депутату заочного запобіжного заходу у справі «Золотий Мандарин Ойл»

  • 13.06.2024 16:06

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду 13 червня 2024 року розглянула апеляційні скарги сторін на ухвалу слідчого судді ВАКС від 11.01.2024 про заочне обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою колишньому народному депутату України VIII скликання, який перебуває поза межами країни. Про це АП ВАКС повідомила в Telregram.

Мова йде про Георгія Лонвінського. Він підозрюється в організації заволодіння та легалізації понад 54 млн грн з держбюджету (ч. 3 ст. 27, ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 209 КК України).

За результатами розгляду колегія суддів АП ВАКС відмовила у задоволенні апеляційної скарги сторони захисту та частково задовольнила апеляційну скаргу сторони обвинувачення, скасувавши ухвалу слідчого судді та призначивши новий розгляд у суді першої інстанції.

Рішення набрало законної сили з моменту проголошення та оскарженню в касаційному порядку не підлягає.

Поділитися
Теги АП ВАКС

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA