прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Прес-релізи » АО «Баррістерс» захистило інтереси клієнта - офіцера ЗСУ

АО «Баррістерс» захистило інтереси клієнта – офіцера ЗСУ

  • 30.09.2022 12:35
Рубрика Прес-релізи
Джерело АО Barristers
До АО «Баррістерс» звернулась офіцер ЗСУ за захистом порушених прав. Так, наказом командира військової частини відносно офіцера було прийнято рішення про притягнення її до дисциплінарної відповідальності з позбавленням щомісячної виплати премії та додаткової винагороди в розмірі 100 тисяч гривень.
Здійснюючи представництво інтересів на відновлення порушених прав клієнта, адвокатами АО «Баррістерс» було подано низку скарг, заяв та адвокатських запитів до керівництва військової частини, де проходила військову службу офіцер ЗСУ.
Зібравши усі необхідні докази, які у повному обсязі вказували на відсутність підстав для притягнення до дисциплінарної відповідальності з позбавленням преміювання та додаткової винагороди, адвокатами АО «Баррістерс» було подано в інтересах клієнта адміністративний позов про оскарження відповідного наказу.
Ще до початку розгляду в адміністративному суді справи по суті за результатом проведених переговорів керівником клієнта було самостійно прийнято рішення про скасування спірного наказу про невиплату щомісячної премії та додаткової винагороди в розмірі 100 тисяч гривень.
Одночасно із захистом порушених прав в судовому процесі нашими адвокатами було докладено максимум зусиль для розв’язання питання про переведення офіцера ЗСУ до іншої військової частини, де наш клієнт, станом на сьогодні, успішно виконує завдання військової служби.
Таким чином, адвокатами АО «Баррістерс» досягнуто позитивного результату для клієнта, адже співпраця з нами – це насамперед результат, який відповідатиме вашим очікуванням.
Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA