600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Прес-релізи » АО “BARRISTERS” НАДАЄ КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ ВІД КІБЕРЗЛОЧИННОСТІ

АО “BARRISTERS” НАДАЄ КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ ВІД КІБЕРЗЛОЧИННОСТІ

  • 28.04.2020 08:38
Рубрика Прес-релізи
Джерело АО Barristers

Тема кіберзлочинності з кожним днем стає все актуальнішою, оскільки зі стрімким розвитком інформаційних технологій та комп’ютерної техніки, з’являються не лише зручності в користуванні тими чи іншими сервісами, а й шахраї, які готові в будь-який момент заволодіти вашими даними, інформацією, грошима. В зв’язку з низьким рівнем життя в Україні, переважна більшість програмного забезпечення є не ліцензійним, а відтак рівень захисту його від втручань і взломів є вкрай низьким.

Останнім часом активізувалися різні інтернет-шахраї, які використовують тему поширення коронавірусу, аби ошукати громадян та отримати їх особисту інформацію. Особливої актуальності кіберзлочини набули після введення Кабінетом Міністрів України карантину з 12 березня 2020 року у відповідності зі статтею 29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” з метою запобігання розповсюдження на території України коронавірусу Covid-19.

Що ж таке “комп’ютерна безпека” та “кібербезпека”?

Комп’ютерна безпека — це сукупність проблем у галузі телекомунікацій та інформатики, пов’язаних з оцінкою і контролюванням ризиків, що виникають при користуванні комп’ютерами та комп’ютерними мережами і розглядуваних з точки зору конфіденційності, цілісності і доступності.

Закон України «Про основні засади забезпечення кібербезпеки України» дає таке визначення:

«Кібербезпека — захищеність життєво важливих інтересів людини і громадянина, суспільства та держави під час використання кіберпростору, за якої забезпечуються сталий розвиток інформаційного суспільства та цифрового комунікативного середовища, своєчасне виявлення, запобігання і нейтралізація реальних і потенційних загроз національній безпеці України у кіберпросторі».

Створення безпечних комп’ютерних систем і додатків є метою діяльності мережевих інженерів і програмістів, а також предметом теоретичного дослідження як у галузі телекомунікацій та інформатики, так і економіки. У зв’язку із складністю і трудомісткістю більшості процесів і методів захисту цифрового обладнання, інформації та комп’ютерних систем від ненавмисного чи несанкціонованого доступу вразливості комп’ютерних систем становлять значну проблему для їхніх користувачів.

Кібербезпека — це безпека ІТ систем (обладнання та програм). Кібербезпека є частиною інформаційної безпеки будь-якої організації.

Адвокатське об’єднання “Barristers” офіційно оголосило 23 березня 2020 року про відкриття практики надання послуг у сфері кіберзлочинності.

Найбільш вагомим кейсом АО “Barristers” за цей період в сфері кіберзлочинності є надання правової допомоги Українському кіберальянсу.  В процесі надання правової допомоги між Українським кіберальянсом та Адвокатським об’єднанням “Barristers” досягнуто домовленостей, що дають змогу надавати третім особам комплексно послуги в сфері захисту від кіберзлочинності не тільки з правової точки зору, а й програмно-технічної.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA