Андрій Костін зустрівся з головою Європарламенту Робертою Мецолою — PRAVO.UA Андрій Костін зустрівся з головою Європарламенту Робертою Мецолою — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Андрій Костін зустрівся з головою Європарламенту Робертою Мецолою

Андрій Костін зустрівся з головою Європарламенту Робертою Мецолою

  • 18.10.2022 14:16
Рубрика Новини

Під час свого офіційного візиту до Страсбургу Генеральний прокурор Андрій Костін провів зустріч із Г=головою Європейського парламенту Робертою Мецолою. Про це повідомляє Офіс генерального прокурора.
Андрій Костін висловив вдячність за стійку підтримку Європарламенту, що постійно зростає, зокрема зазначивши:

«Злочини рф не мають строку давності. Злочинці будуть покарані. І я вдячний за практичну допомогу ЄС Офісу Генпрокурора у забезпеченні розслідування воєнних злочинів, кількість яких щодня зростає. Перемога справедливості — наша спільна мета».

Водночас Роберта Мецола запевнила, що Європарламент підтримує всі зусилля для притягнення до відповідальності воєнних злочинців.
Під час зустрічі високопосадові також обговорили створення міжнародного компенсаційного механізму, який стане спільною відповіддю на запит постраждалих щодо відновлення справедливості.
Генпрокурор також наголосив, що він прагне продовжити реформи в прокуратурі, та назвав кінцевою метою створення інституції, яка захищає верховенство права, гарантує чесне, неупереджене та ефективне правосуддя, тому Україна докладе всіх зусиль, щоб виконати рекомендації та висновки, ухвалені щодо надання країні статусу кандидата на членство в ЄС.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA