прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » АМКУ викрив змову на будівництві Подільського мостового переходу

АМКУ викрив змову на будівництві Подільського мостового переходу

  • 21.10.2022 11:27

Північне міжобласне територіальне відділення АМКУ викрило змову між ТОВ «ФОРМА» та ТОВ «ІБК «УКРБУД» під час участі у п’яти процедурах закупівлі послуг із виконання проєктних та вишукувальних робіт під час будівництва Подільського мостового переходу через р. Дніпро у Києві.

Замовником у всіх закупівлях є київське комунальне підприємство «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва».

Під час розгляду справи Північне МТВ встановило, що ТОВ «ФОРМА» та ТОВ «ІБК «УКРБУД» погоджували свої дії, зокрема використовували спільні ІР-адреси для керування рахунками та для звітності до органів ДПС, синхронно діяли під час отримання банківських гарантій тощо.

З огляду на сукупність цих та інших фактів адміністративна колегія Північного МТВ визнала ТОВ «ФОРМА» та ТОВ «ІБК «УКРБУД» порушниками законодавства про захист економічної конкуренції. За кожне вчинене порушення на компанії накладено штрафи.

Також відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» зазначені порушники не зможуть брати участь у торгах протягом трьох років.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA