600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » АМКУ виявив ознаки порушення конкурентного законодавства через оформлення паковання сидру «Винград Фраголіна»

АМКУ виявив ознаки порушення конкурентного законодавства через оформлення паковання сидру «Винград Фраголіна»

  • 05.12.2022 18:21
ФОТО: amcu.gov.ua

Антимонопольний комітет України виявив ознаки порушення конкурентного законодавства у діях ПрАТ «Ізмаїльський виноробний завод», про це повідомляє пресслужба АМКУ.

Як зазначають в АМКУ, оформлення паковання сидру «Винград Фраголіна» виробництва цього заводу є схожим з оформленням паковання напою, виготовленого на основі вина «Фраголіно Б’янко».

Компанія “ГСХ ТРЕЙДМАРКС ЛІМІТЕД” та офіційний імпортер і дистриб’ютор цього напою – ТОВ «Глобал Спірітс Європа» у 2021 році звернулися до АМКУ з заявою. У ній повідомлялося про виявлення у торговельних мережах України напою виробництва ПрАТ «Ізмаїльський виноробний завод» зі схожим на їхню продукцію оформленням.

Під час дослідження АМКУ встановив, що пляшки, пробки та етикетки сидру «Винград Фраголіна» та напою «Фраголіно Б’янко» мають схожий дизайн паковання. Зокрема, етикетки обох напоїв – білого кольору з зеленою смугою в золотому обрамленні у верхній частині, а назва напою зазначена у центрі етикетки на білому тлі темними літерами тощо.

Також АМКУ встановив, що вино «Фраголіно Б’янко» реалізується на українському ринку з 2020 року, тимчасом як сидр «Винград Фраголіна», відповідно до інформації, зазначеної на його етикетці,  – з 2021 року.

На думку Комітету, зважаючи на сукупність цих та інших фактів, використання ПрАТ «Ізмаїльський виноробний завод» зазначеного оформлення його товару може призвести до змішування з діяльністю заявників. Це є порушенням статті 4 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції». Відтак АМКУ розпочав розгляд справи за ознаками неправомірного використання оформлення паковання товару.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA