прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » АМКУ розпочав справу щодо сиру виробництва ТОВ «ТЕРРАФУД»

АМКУ розпочав справу щодо сиру виробництва ТОВ «ТЕРРАФУД»

  • 25.10.2022 15:06

Адміністративна колегія Північного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України розпочала розгляд справи щодо ТОВ «ТЕРРАФУД», про це повідомляє пресслужба АМКУ.

Справу відкрито за скаргою споживача, який, купуючи продукт Mozzaretta виробництва ТОВ «ТЕРРАФУД», через схожий напис на пакованні та оформлення паковання в кольорах італійського прапора сплутав його з традиційним сиром моцарелою.

Під час розгляду заяви АМКУ встановило, що розміщений на лицьовому боці паковання домінуючий напис латиницею Mozzaretta, зокрема шрифт цього напису (букви «TT» є візуально є подібними до «LL»), може створити у споживача хибне враження щодо способу виготовлення та складу продукту.

Справжній сир моцарела, відповідно до Міжнародного стандарту (Кодексу Аліментаріус) може містити закваски з молочних та/або ароматотвірних бактерій, культури нешкідливих мікроорганізмів, сичужні або інші безпечні молокозсідальні ферменти, замінник кухонної солі, оцет, борошно та крохмаль. А в деяких випадках – безпечні барвники, регулятори кислотності, стабілізатори та консерванти.

Натомість у складі продукту Mozzaretta є, зокрема, жири немолочного походження, що також не відповідає статті 1 Закону України «Про молоко та молочні продукти».

На думку АМКУ, розміщення ТОВ «ТЕРРАФУД» на пакованні свого продукту домінуючого напису латиницею Mozzaretta у поєднанні зі способом оформлення паковання може створювати хибне враження у споживача та вплинути на його намір придбати продукт цього суб’єкта господарювання. Такі дії містять ознаки порушення Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», тож розпочато розгляд відповідної справи.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA