600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » АМКУ розпочав дослідження ринку пального

АМКУ розпочав дослідження ринку пального

  • 16.05.2022 16:21
дослідження ринку пального

Антимонопольний комітет України розпочав дослідження щодо дотримання суб’єктами господарювання на ринку роздрібної реалізації пального вимог законодавства про захист економічної конкуренції.

Мета — з’ясувати, чи були/є об’єктивні причини для критичної ситуації, що склалась на ринках роздрібної реалізації пального. Зокрема, що стосується обмеження пропозиції протягом квітня – травня 2022 року: чи криза могла бути спричинена змовою найбільших гравців ринку.

АМКУ повідомляє, що протягом двох тижнів моніторить ситуацію на ринках пального із загальнодоступних джерел. Також отримує інформацію від споживачів та органів влади. Водночас дані, які надходять, є суперечливими. З одного боку, начебто пальне наявне на ринку у достатніх обсягах. А з іншого боку — окремі оператори не здійснюють реалізацію продукції через роздрібну мережу АЗС.  Там, де продажі відбуваються, черги можуть досягати «декількох кілометрів».

Першим заходом у рамках дослідження ринку пального стала робоча зустріч АМКУ з представниками найбільших мереж АЗС в Україні.

Зокрема, заступниця голови АМКУ – державна уповноважена Анжеліка Коноплянко під час зустрічі повідомила про початок дослідження та висловила сподівання, що суб’єкти господарювання, розуміючи важливість питання, будуть співпрацювати з Комітетом.

Своєю чергою під час зустрічі представники бізнесу коротко розповіли про ситуацію в галузі та проблеми, які, за їхніми словами, заважають швидко вирішити проблему з дефіцитом пального. Мова йшла, зокрема, про неможливість швидкої перебудови логістичних ланцюжків за кордоном під потреби українського ринку та державне регулювання цін на пальне.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

IkarPapuga600x90
DorZab600x90
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA