600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » АМКУ оголосив конкурс на посади уповноважених із розгляду скарг у сфері публічних закупівель

АМКУ оголосив конкурс на посади уповноважених із розгляду скарг у сфері публічних закупівель

  • 13.02.2023 17:25

Антимонопольний комітет України (АМКУ) оголосив конкурс на посади уповноважених із розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель. Про це йдеться у відповідному оголошенні, розміщеному на сайті Комітету.

Інститут уповноважених із розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель запроваджений Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо повноважень Антимонопольного комітету України у сфері публічних закупівель» від 05.02.2021 № 1219-IX. Також Міністерством юстиції України зареєстровано схвалене Комітетом 16.03.2021 розпорядження «Про затвердження Порядку конкурсного відбору та призначення на посади уповноважених з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель».

Виключною компетенцією уповноважених є розгляд скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель. Строк їхніх повноважень — сім років. На них поширюватимуться вимоги та обмеження, встановлені законодавством у сфері запобігання корупції, та не поширюватиметься дія Закону України «Про державну службу».

Особа, яка претендує на призначення на посаду уповноваженого з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель, повинна бути громадянином України, мати вищу освіту освітньо-кваліфікаційного рівня магістра (спеціаліста) (зокрема, юридичну, та/або економічну, та/або технічну), стаж роботи за фахом щонайменше п’ять років протягом останніх десяти років та вільно володіти державною мовою.

Окрім цього, Комісія з конкурсного відбору враховуватиме наявність та рівень професійної компетентності кандидатів, лідерства, управління організацією роботи, прийняття ефективних рішень, комунікації та взаємодії, стресостійкості, доброчесності, орієнтації на професійний розвиток, аналітичні здібності, навички роботи з великими масивами інформації.

За результатами конкурсу Комісія відбере претендентів із найвищим рейтингом та з-поміж них — переможця на кожну з чотирьох оголошених посад для внесення голові АМКУ відповідних пропозицій.

Поділитися
Теги АМКУ

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA