АМКУ наклав штраф за позначення на пакованні конструкторів, схожі на LEGO — PRAVO.UA АМКУ наклав штраф за позначення на пакованні конструкторів, схожі на LEGO — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » АМКУ наклав штраф за позначення на пакованні конструкторів, схожі на LEGO

АМКУ наклав штраф за позначення на пакованні конструкторів, схожі на LEGO

  • 02.07.2024 15:44
Фото: https://amcu.gov.ua

Антимонопольний комітет України оштрафував ТОВ «МЕТР-ПЛЮС» за порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції. Як повідомляє пресслужба АМКУ, мова йде про неправомірне використання позначень іграшкових машинок в оформленні паковання конструкторів, що схожі на позначення в оформленні паковання конструкторів LEGO.

«Товариство неправомірно використовувало позначення іграшкових машинок в оформленні паковання конструкторів «КОНСТРУКТОРСЬКЕ БЮРО», LIMO TOY та TurboCARS, що схожі на ці позначення в оформленні паковання конструкторів LEGO (серій SPEED CHAMPIONS та TECHNIC). Варто зазначити, що компанія LEGO JURIS A/S (Королівство Данія) та компанія LEGO A/S (Королівство Данія) і ТОВ «ЛЕГО УКРАЇНА» раніше почали використовувати у своїй господарській діяльності такі позначення», — розповіли в АМКУ.

За результатами розгляду справи АМКУ встановив, що дії ТОВ «МЕТР-ПЛЮС», які полягали в неправомірному використанні позначень, могли призвести до змішування з діяльністю групи компаній LEGO та надати ТОВ «МЕТР-ПЛЮС» неправомірні переваги в конкуренції внаслідок використання ділової репутації всесвітньовідомого виробника конструкторів.

АМКУ визнав такі дії ТОВ «МЕТР-ПЛЮС» порушенням статті 4 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції» та оштрафував товариство на 1 200 000 грн. У Комітеті також повідомили, що ТОВ «МЕТР-ПЛЮС» у процесі розгляду справи припинило неправомірне використання таких позначень.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA