600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » АМКУ дозволив ПрАТ «ВФ Україна» придбати «ФРІНЕТ»

АМКУ дозволив ПрАТ «ВФ Україна» придбати «ФРІНЕТ»

  • 26.05.2023 12:35

25 травня 2023 року Антимонопольний комітет України прийняв рішення, яким дозволив ПрАТ «ВФ Україна» придбати частку в статутному капіталі ТОВ «ФРІНЕТ», що забезпечує покупцю набуття контролю над вказаним об’єктом придбання. Про це повідомляє пресслужба АМКУ.

У Комітеті дійшли висновку, що заявлена концентрація не призводить до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних ринках України.

Концентрація відбувається у сфері надання послуг фіксованого доступу до мережі “Інтернет” в Україні. Учасники концентрації надають послуги доступу до мережі “Інтернет” як фізичним, так і юридичним особам у межах багатьох населених пунктів України.

В АМКУ зазначають, що частки групи покупця на відповідних регіональних ринках є незначними. Тож у результаті здійснення концентрації сукупні частки учасників концентрації на регіональних ринках послуг фіксованого доступу до мережі “Інтернет” фізичним та юридичним особам у відповідних географічних межах не перевищуватимуть 15-21 відсотків.

Під час розгляду заяви було встановлено, що задіяні у концентрації ринки є висококонкурентними. Зокрема, основними конкурентами ПрАТ «ВФ Україна» вважає компанії Ukrtelecom, Vega, Kyivstar, Fregat, Lanet, Triolan, HOMENET, Goodnet, PROSTO, IT-Invest, Darkwood, RedLine та ін.

Враховуючи наявність значної кількості провайдерів послуг доступу до мережі “Інтернет” юридичним та фізичним особам та, відповідно, високу конкурентну боротьбу за споживача, у тому числі шляхом встановлення більш привабливих цін на послуги доступу до мережі “Інтернет”, застосування останніх технологічних досягнень, маркетингових активностей тощо, потенційний споживач не обмежений у виборі провайдера вказаних послуг та обирає його, орієнтуючись не тільки на ціну, але й на якісні характеристики.

Крім того, для споживачів послуг доступу до мережі “Інтернет” існує можливість переключитися на послуги іншого провайдера без істотних витрат та без значних зусиль.

Поділитися
Теги АМКУ

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

IkarPapuga600x90
DorZab600x90
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA