Амбітних юристів із досвідом роботи від трьох років шукають для роботи помічниками суддів Верховного Суду — PRAVO.UA Амбітних юристів із досвідом роботи від трьох років шукають для роботи помічниками суддів Верховного Суду — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Амбітних юристів із досвідом роботи від трьох років шукають для роботи помічниками суддів Верховного Суду

Амбітних юристів із досвідом роботи від трьох років шукають для роботи помічниками суддів Верховного Суду

  • 21.12.2023 14:12

Верховний Суд шукає цілеспрямованих і амбітних юристів, що прагнуть професійного розвитку, хотіли б стати частиною команди однодумців та зробити свій внесок у забезпечення здійснення правосуддя на посаді помічника судді Верховного Суду, про це йдеться в повідомленні Суду.

Якщо ви маєте відмінні аналітичні здібності, високий рівень самоорганізації та глибокі знання законодавства, здатні працювати в команді, оперувати великими масивами інформації та уважні до деталей, вас запрошують у Суді до участі в доборі на вакантні посади помічників суддів ВС.

Серед вимог до кандидатів – громадянство України, вільне володіння державною мовою і професійний стаж у сфері права щонайменше три роки.

Резюме та мотиваційний лист надсилайте на електронну адресу: [email protected]. Найкращих із кандидатів  запросять на співбесіду.

У Суді зазначають, що, надсилаючи резюме, ви надаєте дозвіл на обробку своїх персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA