прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Активи підприємства на суму понад 2,3 млрд грн, що належали російській компанії, передано АРМА

Активи підприємства на суму понад 2,3 млрд грн, що належали російській компанії, передано АРМА

  • 31.10.2022 18:16
Рубрика Новини

Арештовані корпоративні права підприємства, одного з найбільших виробників органічних хімічних речовин на території України, на загальну суму понад 2,3 млрд грн передано в управління АРМА. Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора. Також передано понад 30 об’єктів нерухомості цього підприємства.

За даними слідства, упродовж 2011-2017 років товариство, яке спеціалізується на виробництві нафтохімічної та хімічної продукції, на підставі угод про надання позики та укладених до них додаткових угод із пов’язаною кіпрською компанією отримало понад 800 млн доларів США позики для забезпечення фінансових потреб підприємства. На час укладання угод та отримання позик власником товариства була одна з найбільших російських нафтових компаній, кінцевим бенефіціарним власником якої був російський олігарх.
Слідством встановлено, що під виглядом позик товариство одержало безповоротну фінансову допомогу, яку його керівництво не мало наміру повертати разом із відсотками за їх користування. Воно не сплатило податку на прибуток на загальну суму майже 2,2 млрд грн.

Раніше директору товариства було повідомлено про підозру в ухиленні від сплати податків.

Досудове розслідування в кримінальному провадженні здійснюється слідчими Нацполіції за оперативного супроводження працівниками департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA