прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Активи колишнього депутата держдуми рф арештовано БЕБ

Активи колишнього депутата держдуми рф арештовано БЕБ

  • 06.09.2022 12:33

Співробітники Бюро економічної безпеки України виявили 9 підприємств, підконтрольних колишньому депутату державної думи рф, полковнику армії рф, які провадили діяльність на території України.

Зокрема, було викрито компанію, яка займається видавничою діяльністю та виробництвом паперових виробів, в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах. Слідством встановлено, що службові особи ухилилися від сплати податку на прибуток та земельного податку, що призвело до фактичного ненадходження до бюджету понад 132 млн грн.

Також встановлено, що працівники товариства протягом 2019-2021 років купували автомобілі, нежитлові приміщення, обладнання тощо, яке перебувало у власності іншої компанії та було під заставою у банку, за заниженими цінами.

У межах досудового розслідування досліджено фінансово-господарську діяльність зазначеної юридичної особи та встановлено, що один із комбінатів в Україні протягом тривалого часу під виглядом поворотної фінансової допомоги перераховував на користь згаданого товариства кошти в загальній сумі понад 129 млн грн. Такі дії були спрямовані на приховування походження коштів, тобто їх фактичну легалізацію. Як виявилось, ці компанії пов’язані між собою.

За ініціативи БЕБ, ухвалою слідчого судді районного суду міста Києва накладено арешт на 25 об’єктів нерухомого майна компанії та комбінату. Їх орієнтовна вартість становить понад 1 млрд грн.

Відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено на підставі висновків фахівців Департаменту аналізу інформації та управління ризиками БЕБ.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками таких правопорушень, як умисне ухилення від сплати податків (ч. 3 ст. 212 КК України) та легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 3 ст. 209 КК України), здійснюється Головним підрозділом детективів Бюро економічної безпеки України за процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора.

Поділитися
Теги БЕБ

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA