Адвокати можуть створювати електронні ордери в "Електронному суді" — PRAVO.UA Адвокати можуть створювати електронні ордери в "Електронному суді" — PRAVO.UA
прапор_України
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Адвокати можуть створювати електронні ордери в “Електронному суді”

Адвокати можуть створювати електронні ордери в “Електронному суді”

  • 01.04.2021 16:46

Державне підприємство “Центр судових сервісів” в рамках меморандуму про взаємодію і співпрацю між Державною судовою адміністрацією України та Національною асоціацією адвокатів України реалізувало перший етап інтеграції системи “Електронний суд” з Єдиним реєстром адвокатів України. Про це повідомляє пресслужба ДСА.

В “Електронному суді” тепер з’явилась можливість для користувачів-адвокатів створювати електронні ордери, отримуючи доступ до судових справ, в яких вони представляють своїх клієнтів.

Доступ надається адвокату на підставі створеного ним самостійно електронного ордеру в разі, коли сам клієнт адвоката не зареєстрований в “Електронному суді”.

Крім того, перед вчиненням тих чи інших дії в кабінеті Електронного суду здійснюється перевірка повноважень адвоката шляхом взаємодії з Єдиним реєстром адвокатів України.

Наступним кроком стане інтеграція функціоналу системи “Електронний суд”, включаючи можливість використання захищеної системи відеоконференцзв’язку, в кабінет адвоката, як складової частини Єдиного реєстру адвокатів України.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
155479
600х90.gif
баннер_600_90px_2
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA