600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Прес-релізи » Адвокати ЮФ «Горецький і Партнери» відстояли інтереси Державного публічного акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» у касаційній інстанції в спорі з ГУ ДПС у м. Києві.

Адвокати ЮФ «Горецький і Партнери» відстояли інтереси Державного публічного акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» у касаційній інстанції в спорі з ГУ ДПС у м. Києві.

  • 30.12.2021 14:06
Рубрика Прес-релізи

Колегією суддів Шостого апеляційного адміністративного суду розглянуто апеляційну скаргу  ГУ ДПС у м. Києві на рішення Окружного адміністративного суду м. Києва від 20.04.2021 по справі №826/14458/18 за позовом ДПАТ «НАК «Украгролізинг» до ГУ ДФС у м.Києві (правонаступник – ГУ ДПС у м. Києві)  про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення на суму 83  113  831,25 грн.

Представниками державного підприємства було заявлено, що ГУ ДФС у м. Києві протиправно були внесені зміни до плану-графіку документальних планових перевірок на березень 2018 року шляхом включення ДПАТ «НАК «Украгролізинг» до вже існуючого графіка, що є протизаконним. Тим самим ГУ ДФС у м. Києві намагалось скасувати оскаржуване податкове повідомлення-рішення.

Судом апеляційної інстанції взято до уваги доводи представників державного підприємства та зроблено висновок, що акт, отриманий у результаті перевірки контролюючого органу, виходячи із положень щодо допустимості доказів, закріплених    ч. 2 ст. 74 КАС України, не може визнаватися допустимим доказом у справі, якщо він одержаний із порушенням встановленого законом порядку. Податкове повідомлення-рішення, прийняте внаслідок незаконної перевірки на підставі висновків відповідного акту, який є недопустимим доказом, не може вважатись правомірним та підлягає скасуванню.

У подальшому, представниками податкового органу було подано касаційну скаргу, наслідком чого стало її повернення згідно з ухвалою Верховного суду від 14.12.2021: через неналежне обґрунтування підстав касаційного оскарження податківцям не вдалося пройти «касаційні фільтри», передбачені ст. 328 КАС України.

Окрім того, адвокатам ЮФ «Горецький і Партнери» вдалось стягнути витрати у загальному розмірі 906 580.00 гривень, понесені підприємством у процесі розгляду даної справи за рахунок бюджетних асигнувань ГУ ДПС у м. Києві як відокремленого підрозділу ДПС.

Таким чином, якісне та ефективне представництво адвокатами ЮФ «Горецький і Партнери» інтересів клієнта у даній справі  дозволило захистити ДПАТ «НАК «Украгролізинг» від незаконного рішення податкового органу та компенсувати понесені у зв’язку з цим судові витрати.

 

   Із повним текстом Ухвали Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду від 14.12.2021  у справі №  826/14458/18 можна ознайомитися за посиланням – https://reyestr.court.gov.ua/Review/ 101922962

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

IkarPapuga600x90
DorZab600x90
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA