Адвокати Asters захистили інтереси трейдера в арбітражному спорі — PRAVO.UA Адвокати Asters захистили інтереси трейдера в арбітражному спорі — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Адвокати Asters захистили інтереси трейдера в арбітражному спорі

Адвокати Asters захистили інтереси трейдера в арбітражному спорі

  • 13.05.2024 15:50

Команда адвокатів Asters здобула перемогу для Oilseeds Trading, трейдера шротів, зернових та олійних культур із Великої Британії, в міжнародному арбітражі за регламентом Федерації асоціацій олії, насіння та жирів (FOSFA).

Покупець із країни Близького Сходу звернувся до Oilseeds Trading із позовом у зв’язку з договором купівлі-продажу соняшникової олії наливом. Позивач передплатив значний обсяг товару походженням з України, однак не забрав його до визначеної в угоді дати. Вже після закінчення періоду поставки територія України, де зберігалась призначена для передання покупцю олія, була окупована російськими військами під час повномасштабного вторгнення.

Позивач, отримавши відзив від Oilseeds Trading на позовну заяву, а також зустрічний позов про стягнення збитків, відмовився від продовження розгляду справи, і арбітражний суд залишив позов покупця без розгляду. Такий результат дає змогу Oilseeds Trading компенсувати збитки, спричинені порушенням договору з боку покупця.

Над справою працювали команда Asters у складі старшої юристки Дарини Ущапівської, юриста Олексія Ізотова (залишив Asters у вересні 2023 року), молодшого юриста Гордія Лисенка під керівництвом радника Олександра Фролова.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA