прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Прес-релізи » Адвокати АО Litigation Group захистили інтереси клієнта в майновому спорі проти ДП «НАЕК «Енергоатом» на суму понад 7 мільйонів гривень

Адвокати АО Litigation Group захистили інтереси клієнта в майновому спорі проти ДП «НАЕК «Енергоатом» на суму понад 7 мільйонів гривень

  • 21.11.2022 11:50

У вересні 2021 року в енергетичній сфері висвітлювались новини про те, що НАЕК “Енергоатом” безпідставно зменшив обсяги електроенергії постачальникам та трейдерам, посилаючись на настання відкладальної обставини.

У результаті таких дій Енергоатому постачальники та трейдери електричної енергії недоотримали більш ніж 20 відсотків договірного обсягу, як наслідок – зазнали збитків на загальну суму 7-8 мільйонів гривень.

Одна з таких компаній, що зазнала збитків, — ТОВ «Августа» — звернулась за наданням правової допомоги до АО Litigation Group. У процесі надання правової допомоги вирішено звернутись до суду з позовом про відшкодування збитків.

У результаті судового розгляду справи Господарським судом міста Києва повністю задоволено вимоги компанії та зобов’язано ДП «НАЕК «Енергоатом» відшкодувати збитки в розмірі 7,685 млн гривень, а також судові витрати.

Суд погодився з доводами адвокатів ТОВ «Августа» про те, що відкладальна обставина як підстава зменшення обсягу не настала, а покладення додаткових спеціальних обов’язків урядом є лише передумовою для зменшення вільного обсягу електроенергії, а не власне відкладальною обставиною. Отже, компанія повністю відшкодувала свої збитки, завдані протиправним зменшенням обсягу електроенергії за укладеним договором.

Над кейсом працювали керуючий партнер,  адвокат Денис Дьомін та партнер, адвокат Марина Мироненко (Сіліна).

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2
Slide

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA