прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Адвокатурою надано фінансову підтримку армії

Адвокатурою надано фінансову підтримку армії

  • 01.03.2022 16:18

Адвокатами м. Києва надано фінансову підтримку армії. Попри те що нова конференція адвокатів м. Києва не відбулася, а рішення, ухвалені 7 листопада 2021 року, визнано такими, що не породжують юридичних наслідків, Рада адвокатів м. Києва, сформована у листопаді, розглянула питання щодо підтримки армії.

Як повідомляється, Рада адвокатів м. Києва прийняла рішення про перерахування Збройним силам України 5 мільйонів гривень з бюджету Ради!

Як пояснюється, кошти перераховано з рахунку в одному з українських банків. Водночас рахунки РАмК в “Альфа-Банк” залишаються замороженими за рішенням Ради адвокатів України.

За повідомленням голови секретаріату НААУ Вадима Красника, органи адвокатського самоврядування України перерахували на потреби армії 5 млн грн.

Іншими самоврядними організаціями правників також надано фінансову підтримку армії.

Зауважимо від редакції. Цей матеріал не є підтримкою тієї чи іншої позиції в питанні повноважності конференції адвокатів м. Києва від 7 листопада 2021 року. В умовах війни за незалежність України, на нашу думку, неприпустимо поглиблювати конфлікт в адвокатурі столиці. Кожен має зробити все, що може, задля перемоги. Ми, зі свого боку, будемо писати про гідні людські вчинки правників, а питання мирного часу належить відкласти на період, коли він настане.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA