600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Прес-релізи » Адвокатське об’єднання Barristers: «Help Mariupol, help Azovstal!»

Адвокатське об’єднання Barristers: «Help Mariupol, help Azovstal!»

  • 19.05.2022 16:24
Рубрика Прес-релізи
Джерело АО Barristers

Адвокатське об’єднання Barristers у такий важкий для України час не могло залишатися осторонь жахливої трагедії на “Азовсталі” в місті героїв Маріуполі, яка з початку повномасштабної війни забрала сотні життів українців.

У Маріуполі відбувся геноцид українського народу. Російськими загарбниками свідомо було створено гуманітарну катастрофу, мешканці та захисники міста тривалий час залишалися без їжі, води, медичної допомоги та належних засобів для існування.

З перших днів повномасштабної війни ми надаємо професійну правничу допомогу родичам українських захисників, які опинилися в повному оточенні пекла та стали живим щитом для цивільного населення.

Нами серед іншого до Організації Об’єднаних Націй було подано звернення, в якому ми просили Генеральний секретаріат сприяти всіма можливими законними способами в недопущенні порушення фундаментального права на життя українських захисників «Азовсталі», які понад 70 діб боронять державу Україну, а саме – розпочати негайну процедуру extraction.

Учора Міноборони підтвердило, що процес вивезення українських військових з “Азовсталі” розпочався. Після вивезення всіх наших бійців на тимчасово окуповану територію вони мають бути перевезені на підконтрольну Україні територію шляхом здійснення обміну полоненими.

Ми закликаємо всіх українських правників до рішучих дій та долучення до ініціативи з порятунку наших героїв. Оборонці Маріуполя мають жити!

#helpmariupol
#helpazovstal

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA