Генеральный партнер 2021 года

Издательство ЮРИДИЧЕСКАЯ ПРАКТИКА
Главная » Пресс-релизы » Адвокати L.I.Group захистили інтереси lifecell від неправомірних дій Антимонопольного комітету

Адвокати L.I.Group захистили інтереси lifecell від неправомірних дій Антимонопольного комітету

  • 24.12.2020 12:59

Оператор національного мобільного зв’язку lifecell довів у судовому порядку, що звинувачення його в наданні оманливих відомостей стосовно тарифікації вихідних дзвінків безпідставні. Північний апеляційний господарський суд прийняв рішення на користь клієнта ЮК L.I.Group.

Раніше Антимонопольний комітет України прийняв рішення про притягнення компанії lifecell до відповідальності (ст. 15-1 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції») за поширення інформації, що нібито вводить в оману шляхом повідомлення невизначеному колу осіб неправдивих, неповних, неточних відомостей щодо тарифікації вихідних дзвінків, що могло вплинути на наміри цих осіб щодо придбання послуг оператора (від 18.09.2017 року № 546-р «Про порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції та накладення штрафу» у справі № 27-26.4/47-11).  За вказане порушення АМК України наклав на компанію штраф у розмірі 19 466 840 гривень (ч. 1 ст. 21 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції»).

Не погоджуючись із таким рішенням Антимонопольного комітету України, lifecell звернувся  по захист до суду. У місцевому господарському суді вимоги компанії не було задоволено. lifecell залучив адвокатів юридичної компанії L.I.Group. У листопаді цього року завдяки бездоганно обґрунтованій правовій позиції  адвокатів Північний апеляційний господарський суд задовольнив апеляційну скаргу оператора мобільного зв’язку на рішення Господарського суду міста Києва від 16.06.2020 у справі № 910/21488/17.

Рішення Господарського суду міста Києва від 16.06.2020 у справі № 910/21488/17 було скасовано, ухвалено нове судове рішення про задоволення позовних вимог, визнано недійсним і скасовано рішення Антимонопольного комітету України від 18.09.2017 року за № 546-р «Про порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції та накладення штрафу» у справі № 27-26.4/47-11.

Апеляційний господарський суд також встановив численні порушення з боку Антимонопольного комітету України під час розгляду справи № 27-26.4/47-11 про порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції та накладення штрафу на lifecell. Суд зробив висновок, що інформація, яку було наведено в умовах тарифікації оператора зв’язку, відповідає законодавству.

Поделиться

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Подписывайтесь на «Юридическую практику» в Facebook, Telegram, Linkedin и YouTube.

0 комментариев
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Slider

Как вы оцениваете перспективы дальнейшего развития института суда присяжных в Украине?

Просмотреть результаты

Загрузка ... Загрузка ...

PRAVO.UA

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: