Адвокат, Вінниця: професійний адвокат у Вінниці Малик Олександр — PRAVO.UA Адвокат, Вінниця: професійний адвокат у Вінниці Малик Олександр — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Прес-релізи » Адвокат, Вінниця: професійний адвокат у Вінниці Малик Олександр

Адвокат, Вінниця: професійний адвокат у Вінниці Малик Олександр

  • 26.06.2024 14:24
Рубрика Прес-релізи

Кожен крок у сучасному світі має наслідки в правовій площині. Щоб захистити свої права та інтереси, необхідно заручитися підтримкою досвідченого юриста. Сьогодні познайомимось із адвокатом із Вінниці Олександром Маликом, який стане міцною опорою у вирішенні юридичних проблем.

Хто він, Олександр Малик?

Адвокат Малик — молодий фахівець із багатим досвідом роботи. Загальний стаж у сфері юриспруденції налічує 10 років. Приватна практика триває понад 3 роки.

Пан Олександр зацікавлений в успішній співпраці. Позитивний результат — задоволений Клієнт та хороша репутація правника. Юрист досліджує проблему Клієнта досконало з різних сторін. Такий підхід дає можливість помітити все, а не лише те, що лежить на поверхні.

Де здобув освіту?

Ще юнаком майбутній адвокат із Вінниці Малик розумів, що основою професії є хороша профільна освіта. Тому для навчання обрав один із найавторитетніших вишів країни – Київський університет права Національної академії наук України. Поєднання ґрунтовної теоретичної підготовки з ефективною практикою дало набір знань для успішного розвитку в професії.

Викладачі змогли пояснити важливість самосвідомості майбутнього правника. Олександр зрозумів, що адвокат, як лікар, несе відповідальність за життя та майбутнє свого Клієнта. Тому дуже важливо любити справу, яку робиш, працювати на совість.

Після закінчення Київського університету права НАНУ Малик продовжив навчання. Для підвищення кваліфікації обрав Донецький національний університет ім. Василя Стуса. Після випуску став дипломованим магістром права.

Як здобував практичний досвід?

Хороший фахівець має знати справу з найнижчих сходинок. Такий підхід обрав для себе адвокат із Вінниці Олександр Малик. Отримавши освіту, почав працювати у Вінницькому міському суді Вінницької області. Протягом 6 років обіймав різні посади — від секретаря судового засідання до помічника судді.

За час праці в суді Малик вивчив роботу системи зсередини. Побачив різноманітні ситуації, проаналізував алгоритми дій та їх наслідки. Це досвід, який у практичній діяльності дає змогу на рівні інтуїції оцінювати перспективність справ, рішень, дій.

Поєднання досвіду та інтуїції дають такі результати:

  1. Зрозумілі консультації, коли юридичні аспекти пояснюються простими словами.
  2. Прозоре ціноутворення на послуги.
  3. Уважний підхід до кожного.
  4. Нестандартні вирішення проблем.

За три роки приватної практики адвокат із Вінниці проконсультував більш ніж 800 клієнтів. Крім цього, в різні періоди з 2014 до 2020 року був членом ради Відділення Асоціації правників України у Вінницькій області, лауреатом Всеукраїнського конкурсу Міністерства юстиції України, номінантом конкурсу «Людина року» в номінації «Правник року» на обласному рівні. У 2023 році переміг у конкурсі «Народний бренд».

У якому напрямі спеціалізується?

Олександр Малик напрямами для розвитку обрав такі сфери права:

  • сімейне;
  • цивільне;
  • спадкове.

Також до фахівця можна звертатися як до автоадвоката.

Олександр Малик — адвокат із Вінниці, який працює на результат. Він зацікавлений в успішності справи. Використовує всі можливості для розв’язання проблеми. Водночас виконує роботу оперативно, не затягуючи процес. Фахівець гарантує повну конфіденційність. Таємниці Клієнта — його таємниці. Тому кожен може бути відвертим до кінця, щоб юрист міг бачити повну картину справи та максимально допомогти. Потрібна юридична допомога? Звертайтесь по консультацію до Олександра Малика просто зараз.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA